Nintendo sa tiež pripravuje na cloud hranie, neberie ho ako prioritu

pridal saver 12.5.2019 o 8:41
Switch


Aj Nintendo vidí postupný príchod cloud hrania a dokonca ako prvé niektoré hry ponúklo na Switch čisto cez cloud streaming. Prezident firmy hovorí, že tento trend musia sledovať, aj keď, priorita bude stále v samostatnom hardvare:

"Nemyslím si, že všetky hry sa teraz presunú do cloudu, ale technológia sa neustále vyvíja. V budúcnosti očakávam, že technológie ako cloud a streamovanie sa budú ďalej vyvíjať ako spôsob poskytovania hier hráčom. Musíme držať krok s takýmito zmenami v hernom prostredí. Na druhej strane sa domnievam, že naša kľúčová hodnota sú jedinečné zážitky zo zábavy, ktoré sa dajú dosiahnuť len vývojom integrovaného hardvéru a softvéru. Tie budú ďalej nadobúdať na hodnote. Poskytovanie jedinečnej zábavy, ktorú dokáže vytvoriť len Nintendo, bude aj naďalej našou najvyššou prioritou."

Nakoniec handheldy a vizuálne jednoduché, ale zábavné hry idú Nintendu najlepšie, to je oblasť, ktorá sa pre nenáročný hardvér do cloudu len tak ľahko nepresunie.Crash Team Racing ukazuje customizácie vozidiel a postáv
predchádzajúca novinka

Vývojári Mortal Kombat 11 hovoria, že mávali živé sny plné brutality
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.