GTA 6 vraj čaká na nové konzoly, staré by ju neutiahli

pridal saver 5.5.2019 o 11:01
PC
Xbox Two
PS5
Akčná adventúra


Podľa leaku, ktorý nevieme, či je reálny, vraj bude mať GTA 6 viac miest, medzi ktorými sa bude dať cestovať. Je to niečo o čom sa hovorí už dlho a nakoniec GTA SA malo niečo podobné, ale teraz by to bolo vo väčšom a bolo by to detailnejšie.  Hra by mala dve veľké mestá Liberty City a Vice city prepojené diaľnicou vedúcou cez Blaine County, ktoré by bolo vidiekom. Plus v tomto území by bolo aj niečo ako misie s flashbackmi do mladosti. Samozrejme nebude chýbať ani online prepojenie s množstvom obsahu. 

Konkrétne podľa leaku by malo byť GTA 6 by malo byť o drogách, kde začínate ako malý díler a zlodej v Liberty City, postupne sa prepracujete do slávneho gangu vo Vice City. Postupne by ste sa starali o svoje územia v oboch mestách, až kým by ste sa stali drogovým barónom.  

Leak hovorí, že hra nemohla vyjsť na túto generáciu pre obmedzenie pamäťou na PS4 a preto autori čakajú na PS5 a Xbox Two. To je však zvláštne tvrdenie, keďže do dnešných pamätí sa už dá napchať hocičo, aj keď napríklad s nižším rozlíšením textúr. Zároveň by pre Rockstar bolo ideálne vydať GTA 6 ešte na starú generáciu konzol, keďže by podchytili masívny trh,  následne by mohli spraviť next-gen verziu, tak ako pri GTA V.  Keďže však len teraz vyšiel RDR je možné, že GTA ešte má ďaleko od vydania.

Bude zaujímavé aj sledovať, či Rockstar v GTA 6 prekoná zmodované Liberty City z GTA IVAký mobil kúpiť za 100, 250, 300 alebo 500, prípadne 1000 eur na jar 2019
predchádzajúca novinka

Xbox One S All-digital-edition si v predobjednávkach v US vedie prekvapivo dobre
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.