Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 predstavuje svoj prvý fullblood klan - Brujah

pridal saver 2.5.2019 o 18:45
PC
PS4
Xbox One
Akčná adventúra


Brujah je prvým predstaveným fullblood klanom z Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Síce zo začiatku nebudete môcť byť súčasťou fullbloodov, keďže ste thinblood upír, ale môžete pre nich spĺňať misie, a keď sa vypracujete, budete sa k ním môcť pridať. Brujah bude jedným z piatich klanov, ku ktorým sa bude dať pripojiť. 

Brujah sú nahnevaní rebeli World of Darkness sveta. Známi sú aj pod prezývkou The Rabble. Pre nich neplatí žiadna autorita ani inštitúcie, ktorými sa riadia ostatní upíri. Pôvodne boli klanom bojových učencov, ale v modernej dobe vytvárajú len problémy.

Ak sa nebudete chcieť zaradiť medzi poslušných upírov, môže vám byť tento klan sympatický. Rovnako ak sa vám páčia bitky, keďže práve Brujah organizuje bojové kluby nemŕtvych v meste. 

Čo sa týka schopností:

Potency -

Ste veľký, odolný a máte svaly

  • Fist of Caine schopnosť vám dá silný úder, na ktorý by bol hrdý aj otec upírov. Môžete kopnutím zničiť steny a ďaleko odhodiť ľudí. Schopnosť je upgradovateľná a postupne si zvyšujete silu.
  • Earthshock je úder do zeme, kde vytvoríte tlakovú vlnu a zhodí na zem všetkých nepriateľov okolo vás. Upgrade zvýši poškodenie nepriateľov. 

Celerity -

Ste speedsterom upírskeho sveta

  • Unseen Storm schopnosť vám umožní uskočiť každým smerom tak rýchlo, že nepriateľom zmiznete zo zorného poľa. Môžete sa tak uhýbať útokom, premiestniť a zaútočiť z inej strany, alebo aj utiecť.
  • Accelerate vám umožní spomaliť svet okolo vás. Môžete sa tak vyhýbať guľkám a robiť zábavné kúsky. Schopnosť si môžete vylepšovať upgradmi.  

Aj keď je Brujah jeden z rebelských klanov, stále dodržiavajú pravidlá Masquerade a použitie vašich schopností medzi ľuďmi bude vyhodnotené ako priestupok. Určite sa nechcete dostať do problémov so šerifom Seattlu.

Dôležité je vedieť, že vám aj po vstupe do fullblood klanov ostávajú schopnosti z pôvodného thinblood klanu, ktorý si vyberáte pri začiatku hry. Môžete si tak dopredu naplánovať čo si vyberiete v thinbloode a ako to vylepšíte pri fullbloode

Titul čakáme budúci rok na PC, Xbox One a PS4.Bioware už presúva ľudí z Anthemu na vývoj Dragon Age 4
predchádzajúca novinka

Netradičný titul Fromto spustil betu, autori rozdávajú kódy
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.