Days Gone dostane po vydaní ďalší obsah zdarma. Prinesie novú survival obťažnosť a výzvy

pridal Gam_er 26.4.2019 o 11:06
PS4
Akcia


Days Gone sa už dostáva k prvým hráčom a autori nás už stihli informovať o tom, že tak, ako väčšina titulov v poslednej dobe, ani túto akciu neminie post-launch obsah, teda rozširovanie hry po jej vydaní. Prekvapivo sa zdá, že titul obídu DLC či akákoľvek forma season passu, teda aspoň zatiaľ. Niečo v tomto smere by malo byť oznámené neskôr. Hráči však môžu očakávať nový režim obťažnosti a týždenné výzvy, ktoré do Days Gone budú pribúdať zdarma:

„Survival obťažnosť odtestuje hráčov tým, že im umožní prejsť príbeh s určitými obmedzeniami. Nebudú mať k dispozícii žiadne rýchle cestovanie, survival pohľad ani kompletné HUD. To odstráni mapy a rôzne indikátory z hernej obrazovky. Každá z týchto vecí je určená na to, aby sa hráči viac ponorili do sveta a boli neustále v napätí.

V júni začnú každý týždeň do hry pribúdať nové bike, horde a combat výzvy. Výzvy zoberú kľúčové herné aspekty Days Gone a namiešajú ich jedinečným spôsobom, ktorého cieľom bude získať ďalšie predmety a odmeny. V priebehu času sa k výzvam dozviete ďalšie podrobnosti. Keď porazíte hru v survival obťažnosti a povyhrávate výzvy, čakajú na vás nové unikátne motorky, trofeje a výhry.”

Days Gone ponúka slušnú porciu hernej doby, odhadovanú na desiatky hodín v prípade, že chcete splniť všetko, čo hra ponúka. Príbehové DLC tým pádom do obsahu až tak nechýba. Majitelia PS4 sa môžu na Days Gone tešiť už dnes.  My sme sa na ňu pozreli už včera v recenzii.

Už hru hráte? Čo na ňu hovoríte?Horor Layers of Fear 2 má dátum vydania
predchádzajúca novinka

BioWare odkladá Cataclysm event a ďalšie pripravované doplnky do Anthem
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.