Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 približuje zamerania, ktoré môžete svojmu upírovi vybrať

pridal saver 24.4.2019 o 21:58
PC
PS4
Xbox One
Akčná adventúra


Paradox priblížil niektoré prvky z prichádzajúceho Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 a konkrétne prezradil možnosti, ktoré svojmu upírovi budete môcť pri jeho vytváraní vybrať. 

Totiž začínate ako thinblood, teda čerstvý upír, s ktorým si môžete vybrať jednu z troch oblastí, na ktoré sa môžete zamerať a to Chiroptean, Mentalism a Nebulation. 

Chiropteran - ako chiroptean máte blízko k netopierom, vďaka čomu sa môžete pohybovať vzduchom a privolať kŕdle netopierov. 

  • Glide — môžete krátko plachtiť vzduchom a napríklad tak skočiť na NPC postavu, čím ju zložíte. Po upgrade získavate väčšie možnosti a napríklad aj nadletieť nepriateľov a zaútočiť na nich zhora.
  • Bat Swarm — zavoláte netopiere, ktoré zaútočia na nepriateľov a na krátko ich zamestnajú. Môžete ich upgradovať na dlhšie pôsobenie, poškodenie, ako aj na ochranu hráča.

Mentalism - táto kasta používa telekinézu na manipulovanie vecí a umožňuje upírom priťahovať zbrane nepriateľov.

  • Pull — môžete priťahovať neživé predmety, pričom upgradovaním zvyšujete dosah
  • Levitate — môžete zdvihnúť nepriateľov do vzduchu na určitý čas. Upgradovaním môžete získať silu na zdvihnutie všetkých nepriateľov a vecí vo vašom okolí a odhodiť ich ako bábiky.

Nebulation - poslední budú upíri ovládajúci hmlu

  • Mist Shroud — privoláte hmlu na krátky čas, hmla utlmí zvuky krokov a zníži viditeľnosť. Môžete dokonca transformovať hmlu na to, aby nepriateľov uškrtila. Môžete ju aj navigovať cez úzke miesta a zasiahnuť nepriateľov tam, kde bežne nedosiahnete.
  • Envelop — vytvorí stacionárny točiaci sa oblak hmly, ktorá zaútočí na svoj cieľ a vstúpi do pľúc nepriateľov. Upgradovaním sa rozširuje jeho veľkosť. 

Sú to tri typy, s ktorými začínate, ale neskôr sa môžete pridať k plnokrvným upírom a vybrať jednu z ich oblastí a možností. Tieto Paradox ešte priblíži.Beat Saber hviezdil vo večernej show Jimmho Fallona
predchádzajúca novinka

Square Enix naplánovalo svoju E3 konferenciu
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.