Do Gran Turismo Sport dorazila nová aktualizácia, pridáva autá a rozširuje kampaň

pridal play3man 24.4.2019 o 7:08
PS4
PS4 Pro
Racing
Simulácia


Polyphony Digital si pre aprílovú aktualizáciu do Gran Turismo Sport pripravilo o niečo menší prídel obsahu ako v minulých mesiacoch, no stále ponúka zaujímavé novinky. Pochopiteľne, tie najväčšie sú v tomto prípade v znamení nových áut. Síce ich je len päť, no pokrývajú rôzne ročníky s klasickými, ale aj novšími kúskami. V konečnom dôsledku však príchod práve týchto áut nie je žiadnym prekvapením, nakoľko autori si ich neustrážili a dostali sa na web už pred mesiacom.

Nové autá budú:

- Audi TT Coupé 3.2 quattro ’03 (N200)
- Honda Fit Hybrid ’14 (N100)
- Porsche 962 C ’88 (Gr.1)
- Renault R8 Gordini ’66 (Gr.X)
- Toyota Sprinter Trueno 3door 1600GT APEX (AE86) ’83 (N100)

Štandardným prídavkom je tiež rozšírenie kampane, tentoraz dvojicou nových kôl v Začiatočníckej lige v pretekoch Compétition de France, dvomi kolami v Amatérskej lige v pretekoch Tourist Trophy a taktiež dvomi kolami v Profesionálnej lige a pretekoch Group 1 Cup. Novinkou sú samozrejme aj nové priestory na fotky zamerané na Nový Zéland. Rad prišiel aj na vylepšenia Sport režimu, kde pribudol svetový rebríček výrobcov v rámci certifikovanej FIA súťaže.

Síce aprílová aktualizácia nepriniesla novú trať, už teraz je jasné, že sa čoskoro dočkáme úplne nového okruhu v sérii - Goodwood Motor Circuit. V Gran Turismo 6 sa síce objavil Goodwood Hillclimb, čo je však úplne odlišná trať. Na internet sa dostal aj prvý záber na tento okruh, no nie je zatiaľ jasné, či si po ňom budeme môcť zajazdiť už budúci mesiac.

Do Gran Turismo Sport dorazila nová aktualizácia, pridáva autá a rozširuje kampaňLogo nám naznačuje príchod Call of Duty Modern Warfare 4
predchádzajúca novinka

Nové Call of Duty bolo práve predvedené za zatvorenými dverami
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.