Predstaví nám Warner novú DC hru už v piatok?

pridal matus_ace 22.4.2019 o 13:04
Akcia


Už naozaj dlho sa objavujú dohady o novej hre od Rocksteady, autorov Batman: Arkham série, ktorá ich katapultovala medzi vývojársku elitu. Už v tejto sérii sa objavilo množstvo odkazov na ďalšie známe DC postavy a aj dohady o ich hrách sa tak rôznili. Kým jedni leakeri hovorili o novej Batman hre, iní zas o hre s viacerými DC postavami. Teraz tu máme nové informácie, ktoré hovoria o tom, že po poslednej vlne únikov Warner Bros. oficiálne predstaví novú hru už v piatok.

Zatiaľ nevieme na 100%, že je práve toto hra od Rocksteady, no s jej oznámením je to naopak a to je takmer isté. Zdá sa totiž, že v priebehu týždňa uvidíme prvé teasery a 26. apríla tu bude trailer. Outlaws má ponúknuť viac postáv na strane hrdinov aj zloduchov, kde by nemali chýbať napríklad Ra’s Al Ghul alebo Green Arrow. Okrem toho hra ponúkne aj známe mestá z tohto univerza, konkrétne sa zatiaľ hovorí o Gothame a Star City.

Hra bude v live service podobe, teda zameraná na online kooperáciu hráčov, lootovanie a ponúkne viac príbehových línií a mesto ako hub. K tomu všetkému patrí aj možnosť úpravy postáv a uvidíme, ako autori do hry zapracujú ich schopnosti, ktoré majú byť jadrom hrateľnosti. Následne nám autori budú predstavovať viac z hry, vrátane rôznych postáv, pričom vydanie by malo by naplánované na začiatok 2020.Samsung nakoniec odložil vydanie Galaxy Fold
predchádzajúca novinka

Vydali sme sa do prírody s novým DLC pre Overcooked! 2
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.