Nový Smash dostane Jokera z Persony 5, editor arén a ďalší obsah

pridal matus_ace 17.4.2019 o 12:01
Switch
Bojovka


Nintendo sa opäť pochválilo tým, že je bojovka Super Smash Bros. Ultimate najrýchlejšie predávaná hra pre Switch a zároveň najlepšie predávaná hra v tejto úspešnej sérii, čo je už slušná motivácia k tomu, aby sa o ňu aj náležite starali. Aj preto pre hru pripravujú nový obsah, ktorý bude pribúdať ako v platenej podobe, tak aj v updatoch zadarmo. A prve teraz tu máme detailný pohľad na novú dávku obsahu, ktorý do hry pribudne až zajtra.

Začneme tou platenou súčasťou. Zajtra totiž do hry príde prvé DLC v podobe The Challenger Pack 1. Jeho hlavnou súčasťou je najmä postava Jokera z Persony 5, čo nám už dlhšie naznačuje, že Atlus pripravuje port tejto hry pre Switch, aj keď ho zatiaľ oficiálne nepredstavil. Okrem Jokera bude toto DLC obsahovať aj arénu Mementos a k tomu pribudne aj hudba zo série Persona. DC bude dostupné zadarmo, no tiež ako súčasť Fighter Passu.

Nechýba však ani nový obsah zadarmo, ktorý do hry pribudne tiež zajtra v podobe updatu 3.0. V ňom je najväčším lákadlom určite editor vlastných arén, ktorý vám umožní vytvoriť si vlastné bojiská v Stage Builder režime. A to so všetkým, čo k tomu patrí. Môžete si tak v nich sami pridávať dynamické plošiny, pasce, hrať sa s pozadím aj popredím. Navyše v handheldovom režime využijete na tvorbu priamo dotykový displej. Takto vytvorené bojiská môžete ďalej zdieľať s hráčmi online.

Video editor je ďalšou novinkou. Zo záznamov si tak môžete vytvárať vlastné videá, strihať ich, pridávať do nich titulky aj zvukové efekty a následne ich exportovať, či zdieľať online. Na obe tieto novinky je naviazaná aj tá posledná, ktorou je služba Smash World. Nájdete ju v Nintendo Switch Online app a ponúkne možnosť zdieľať a sťahovať videá aj arény podľa rôznych kritérií.Judgment ukazuje novú tvár jedného z mafiánskych bossov
predchádzajúca novinka

Aký je Samsung Galaxy Fold Prvé dojmy a recenzie už vychádzajú.
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.