Nový update pre Switch pridáva niekoľko menších, no užitočných zmien

pridal matus_ace 16.4.2019 o 18:01
Switch


O updatoch pre Nintendo switch až tak často nepíšeme, no aktuálna aktualizácia na verziu 8.0.0 so sebou priniesla hneď niekoľko zaujímavých noviniek a možností. Celý zoznam zmien nájdete na oficiálnej stránke, tak uvedieme len tie najzaujímavejšie.

Odteraz si môžete zvoliť z viacerých spôsobov zoradenia hier, napríklad počas celkového počtu nahraných hodín, prípadne podľa vydavateľa a podobne. Pribudli nové možnosti v News kanáli, 15 nových ikon, užitočná je nová Zoom funkcia pre ľudí so zhoršeným zrakom a taktiež možnosť zakázať VR zobrazenie v rodičovských nastaveniach (ak chcete napríklad deťom obmedziť hranie vo VR). Po novom update už môžete zakázať, aby sa konzola prebúdzala po odpojení z napájania.

Najzaujímavejšou novinkou je však možnosť preniesť si svoje uložené pozície na inú Switch konzolu, čo je tiež jedna z možností, po ktorých hráči volali už dlho. Konzola vaše pozície neskopíruje, ale úplne prenesie, teda nezostanú v pôvodnej konzole. Je to tak funkcia, ktorá by sa hodila v prípade, ak by náhodou Nintendo prinieslo novú verziu Switchu, kde by ste si chceli preniesť pozície z tej aktuálnej.SNK pripravuje nové hry aj konzoly
predchádzajúca novinka

Microsoft E3 press konferencia už má dátum
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.