Amy Hennig sa vyjadrila k absencii mikrotransakcií v Jedi: Fallen Order

pridal saver 15.4.2019 o 19:17


Amy Hennig, ktorá pracovala na zrušenom Star Wars titule pod EA, v novom interview hovorí, že singleplayerová Star Wars Jedi: Fallen Order hra bez mikrotransakcií je v EA zvláštna.  Totiž keď pracovala v EA ona, komunikovali s vedením a zisťovali, čo presne korporácia chce. Všetci sa vtedy snažili nájsť cestu. Nevie síce, čo sa presne zmenilo v EA, keďže takáto možnosť a teda vydať singleplayer bez mikrotransakcií v časoch Star Wars Ragtag nebola. 

Ale myslí si, že Respawn hra má určité výhody z toho, že bola z väčšej časti spravená predtým, ako boli odkúpení. Jedi: Fallen Order je chránená záležitosť a Vince Zampella si to poisťuje, keďže je časťou vedenia EA a môže chrániť záujmy Respawnu. 

Amy Hennig sa vyjadrila k absencii mikrotransakcií v Jedi: Fallen Order

Dodáva, že jej hra Ragtag bola zrušená v lete 2017 a oni sa to dozvedeli až v októbri 2017. Ale to bolo pred dvomi rokmi a veľa sa odvtedy zmenilo. Hráči dali najavo svoju nespokojnosť s tlačením do singleplayer hier ďalšie režimy.  Hovorí, že možno je to ukážka, ako sa v EA mení stratégia.  V EA sa totiž udiali veľké zmeny a odišli veľkí ľudia, ako Patrick Soderlund, ale aj Jade Raymond spolu s Laurou Miele, manažérkou Star Wars značky. Je tam dosť dôvodov, prečo EA muselo zmeniť prístup. 

Čo sa týka jej Ragtagu, hovorí, že by to bola úplne odlišná Star Wars singleplayer hra. Hra by totiž sledovala veľa postáv a ponúka rozvoj aj inej ako hlavnej postavy. Niečo ako v Star Wars filmoch, kde je síce hlavná postava Luke, ale veľmi dobre spoznáte aj Hana, Leiu a ďalších hrdinov. Štýlovo by boli podobným prídavkom do Star Warsu ako vedľajšie Star Wars Saga filmy. Príbehovú inšpiráciu si brali z klasických heist filmov, ako Eagle's Dare, Dirty Dozen, Express a hrateľne by to nebolo ďaleko od Uncharted. 

Amy Hennig sa vyjadrila k absencii mikrotransakcií v Jedi: Fallen Order

Hennig hovorí aj to, že za jej časov, keď začínali s hrou, mal Lucasfilm roadmapu pre celé univerzum. Boli naplánované všetky saga filmy, samostatné filmy, animované seriály a aj klasické TV seriály, samozrejme aj hry. Všetko toto sa prelínalo, bolo prepojené v novom kánone. Bolo to veľmi dobre, keďže hry boli rovnako relevantné ako filmy. Boli ponímané rovnako seriózne.Reggie Fils-Aime bol dnes posledný raz v práci ako prezident amerického Nintenda
predchádzajúca novinka

Forza Street titul je dostupný na Microsoft Store
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.