Star Wars: Jedi Fallen Order bude v pohľade z tretej osoby, levely sa budú dať navštíviť viackrát

pridal saver 14.4.2019 o 10:00
PC
PS4
Xbox One
Akcia


Star Wars Jedi: Fallen Order bol predstavený a aj keď o ňom ešte nevieme všetko, informácie sa postupne objavujú. Hlavne vieme, že hra bude singleplayerová a dostaneme sa v nej do postavyJedi padawana - Cala Kestisa, ktorý prežil Order 66 (po Epizóde 3). Teraz pracuje na šrotovisku, kde rozoberá staré Star Detstroyery. Nehoda na pracovisku ho však prinúti použiť svoju silu, aby zachránil priateľa. Zároveň ho to prezradí a začína sa jeho útek. Na úteku sa bude snažiť rozvíjať svoju silu, vylepšovať techniky boja so svetelným mečom a bude objavovať staré tajomstvá stratenej civilizácie.

Presnejšie môžeme čakať:

  • Cinematické, vťahujúce boje – Jedi: Fallen Order prinesie fantáziu prevtelenia sa do Jediho vďaka jeho inovatívnemu systému bojov so svetelným mečom. Budete mať možnosť útoku, obrany, uhýbania sa, a to celé spojíte s používaním Sily. Prekonáte tým všetky prekážky, ktoré sa vám postavia do cesty. Boje budú síce intuitívne, ale na ich zvládnutie bude potrebný postupný tréning. K tomu budete stále dostávať ďalšie možnosti útokov a obrany.
  • Príbeh nového Jediho - Ako bývalý Padawan na úteku pred Impériom musíte ukončiť svoj tréning pretým, ako Inkvizítori objavia váš plán na znovuoživenie rádu Jediov. Vo vašom úteku pred zlom Impéria vám budú pomáhať bývalý Jedi rytier, šialený pilot a nebojácny droid. Budete prechádzať ako bojmi, tak budete aj objavovať prostredia a nakoniec aj riešiť puzzle úlohy
  • Galaxia vás čaká – Prastaré lesy, skalnaté prostredia a temné džungle, všetky typy prostredí budú čakať na vaše objavenie. Pritom bude na vás, kam sa rozhodnete ísť ďalej. Totiž ako budete získavať nové sily, možnosti na mapách sa budú rozširovať a budete sa môcť do nich vrátiť a prejsť na nové miesta. Budete však musieť jednať rýchlo, keďže Impérium aktívne likviduje všetky pozostatky Jedi rádu.

S tými novými cestami to pripomína Tomb Raider, kde sa do levelov tiež môžete vracať a postupne dostávať na nové miesta, aj keď väčšinou to boli bonusové lokality. Uvidíme, ako to v hre prepoja a čo sa tým bude dať získať. 

Zo zaujímavostí hra bude v pohľade z tretej osoby a postavená na Unreal Engine 4, na ktorom chcú autori zachytiť prostredia a boje veľmi podobné filmom. Samotné boje budú taktické a hráči budú musieť pristupovať k nepriateľom podľa ich silných a slabých stránok. Okrem svetelného meča prinesú autori aj ďalšie ikonické zbrane, postavy, droidov zo Star Wars univerza. 

Ak si hru predobjednáte, či už v štandardnej, alebo Deluxe edícii, dostanete skin na svetelný meč a droida. Deluxe edícia bude okrem hry obsahovať aj Director's cut obsah s videami z vývoja hry, ako aj ďalšie doplnkové kozmetické prvky.  

Hra vyjde 15. novembra na PC, Xbox One a PS4.Acer predstavil výkonný Predator Helios 700 notebook s vysúvateľnou klávesnicou
predchádzajúca novinka

Livestream z predstavenia Star Wars: Jedi Fallen Order začne o 20:30
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.