V Ancestors: The Humankind Odyssey môžete prísť až k fatálnej smrti a stratiť desiatky hodín

pridal play3man 14.4.2019 o 12:00
PC
PS4
Xbox One
Akčná adventúra


Vydanie Ancestors: The Humankind Odyssey je naplánované ešte na tento rok, a tak je prirodzené, že nám tvorcovia prinášajú stále viac zaujímavých detailov. Najnovšie sa tvorcovia rozrozprávali o dĺžke hry či základných princípoch, ktoré v konečnom dôsledku môžu poriadne zamávať s vašou psychikou. Smrť je v hre úplne prirodzenou súčasťou každodenného života, môžete zomrieť najrôznejšími spôsobmi. Ak si nedáte pozor, stanete sa potravou pre miestne zvieratá, pád z veľkej výšky nemusí byť tiež občasným nešťastím, no rovnako tak môžete zomrieť z úplne iných dôvodov - z nedostatku jedla alebo vody.

Každá smrť však nemusí byť pre vás ničím fatálnym, jednoducho sa v hre opäť objavíte ako jeden z členov vášho klanu. Za istých okolností sa ale situácia dokáže vyvinúť tak, že celý váš klan vyhynie a v takom prípade je smrť oveľa závažnejšia. Ak už nebudete mať žiadneho pokrvného príbuzného, môžete stratiť niekoľko desiatok hodín hry. Hra síce obsahuje niekoľko prirodzených ochranných "mechanizmov", ako sa takémuto niečomu vyhnúť, no stať sa to môže. V hre musíte vytvárať nové generácie, ktoré budú mať ďalšie deti.

Ancestors: The Humankind Odyssey mal pôvodne vychádzať ako epizodická hra, no nakoniec sa vďaka vydavateľovi vyvinuli na plnohodnotný zážitok, ktorý je však stále označený ako Volume One. O veľkosti hry hovorí aj jej odhadovaná dĺžka, ktorá by sa mala pohybovať niekde medzi 40 až 50 hodinami.Štvorica Nintendo reklám sa zameriava na známe hry
predchádzajúca novinka

Acer predstavil výkonný Predator Helios 700 notebook s vysúvateľnou klávesnicou
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.