Okolo smerovania Beyond Good and Evil 2 je stále rušno, šéf Ubisoftu chváli vesmír hry

pridal Gam_er 13.4.2019 o 13:24
PC
PS4
Xbox One
Switch
Akčná adventúra


Mnhoí fanúšikovia si kladú otázku, čo sa aktuálne deje s Beyond Good and Evil 2. December 2018 prezradil niekoľko noviniek, videli sme skoré zábery z hrania a dostali sme prísľub na betu niekedy okolo roku 2019. V priebehu zopár mesiacov počas tohto roka sme však o hre nepočuli nič.

Zmenil to až najnovší rozhovor so šéfom Ubisoftu, Yvesom Guillemotom, ktorý síce k hre neprezrádza veľa, ale aspoň pár drobností k tomu, aby sme vedeli, v akom stave sa momentálne nachádza: 

“Minulý týždeň som hovoril s Michelom (Ancelom), aby som zistil, akým smerom sa vývoj uberá. Či by sme sa mali vybrať skôr jednou, alebo inou cestou. Vidíme však, že potenciál tohto vesmíru je skutočne fantastický. Michel je naozaj vášnivý tvorca, ktorý do svojich projektov dáva dušu. Myslím, že to bude naozaj výborné!”

Guillemotove slová znejú neisto a neznie to tak, že majú konkrétnu víziu, ktorú by chceli, aby sa Beyond Good and Evil 2 uberalo. Michel Ancel a jeho tím tak podľa všetkého stále pracujú na predprodukcii a budovaní sveta. Pre tých, ktorí situáciu nezachytili, Ubisoft sľubuje pokračovanie Beyond Good and Evil v podobe online kooperácie, ktorá vrhne hráčov v úlohe vesmírnych pirátov do dobrodružného a otvoreného sveta solárneho systému, obsahujúceho niekoľko unikátnych planét. 

Ubisoft už potvrdil, že v hre máme očakávať rozšírenia, teda veľa prispôsobiteľných vecí pirátskeho kapitána, ktorý so sebou nesie meč, zbraň, jet pack a základné vybavenie. Nebudú chýbať ani vylepšenia a rôzne schopnosti. Z nich sa spomínajú možnosti zachytávať nepriateľov v čase, spomaľovacie bubliny, zamrazovanie či elektrina. 

Spyglass umožnia vidieť štatistiky, skilly a rozšírenia postáv. Odhalia vám tiež zaujímavé detaily a rôzne informácie o miestach naokolo. Čo sa týka kooperácie, Beyond Good and Evil 2 je online co-op s tým, že môžete hrať aj v režime sólo. V prípade hrania s kamarátmi nie ste k sebe viazaní a ak budete chcieť ísť niečo preskúmať, môžete bez problémov, zatiaľ čo iní hráči sa venujú svojim veciam. Nebude chýbať ani prístup k širokej palete rôznych vozidiel. Ubisoft sľubuje, že akékoľvek vozidlo, ktoré v hre uvidíte, bude možné riadiť. Okrem toho budú aj customizovateľné. 

Netreba dodávať, že Beyond Good and Evil 2 je extrémne ambiciózny projekt, ktorý sa v aktuálnom bode javí ako nepredvídateľný. Dúfajme, že sa vývojári čoskoro stabilizujú a naberú jasný smer, pri ktorom nebude treba robiť veľa kompromisov. Titul zatiaľ nemá dátum vydania. Nový Tomb Raider film s Aliciou Vikander je v príprave
predchádzajúca novinka

Open world zombie akcia Pandemic Express vychádza budúci mesiac
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.