Bude Dragon Age 4 prakticky Anthem s drakmi?

pridal saver 10.4.2019 o 14:27
PC
PS4
Xbox One
RPG


Už v pôvodnom odhalení pozadia vývoja Anthemu bývalí vývojári potvrdili reštart vývoja Dragon Age 4, teraz k tomu dodávajú viac detailov.

Konkrétne pôvodná verzia hry bola zrušená v októbri 2017, vtedy na jej príbehu pracoval aj Mike Laidlaw. Zrušenie bolo hlavne pre presun personálu na Anthem. Hra mala byť menším titulom s veľkým zameraním na hráča a jeho rozhodnutia, ale aj znovuhrateľné heisty a misie. Boli by sme špiónmi v krajine čarodejov Tevinter Imperium. Táto verzia sa formovala ako veľmi coolová. 

Nová verzia je už iná, je postavená na technológiách Anthemu a je výrazne vyvíjaná ako live služba. Niektorí vývojári ju nazývajú Anthemom s drakmi. Nebude to však presne rovnaký štýl, hra bude mať silnejší príbeh ako Anthem, aj keď online bude jej veľkou súčasťou s možnosťou drop-in/drop-out co-opu a questov, ktoré sa budú meniť podľa toho, kto práve hrá.

Je zatiaľ ešte veľa nejasného o tom, či to bude aj offline titul, alebo čisto online, alebo aký bude vlastne štýl. Zároveň však jeden z vývojárov ubezpečuje, že sa netreba báť, keďže hra sa určite za nasledujúce dva roky zmení ešte päťkrát. Autori Darksiders III prinesú 20. augusta novú akciu s názvom Remnant: From the Ashes
predchádzajúca novinka

Forza Horizon 4 dostala Update 8, pridáva nové autá a nový online herný mod
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.