Nový Splinter Cell bude odlišný od predchádzajúcich častí

pridal saver 10.4.2019 o 11:13
PC
PS4
Xbox One
Akcia
Stealth


Minulý rok sa intenzívne diskutovalo o tom, či Ubisoft ohlási Splinter Cell na E3 a rovno ho na jeseň vydá. Dokonca niektorý obchod ho už vtedy nahodil do systému. Hra sa však na E3 neobjavila a ani na ďalších výstavách.

Šéf Ubisoftu teraz k hre povedal viac:

"Keď vytvárate novú časť série, musíte sa uistiť, že bude dostatočne iná oproti predchádzajúcej časti. Naposledy, keď sme robili Splinter Cell, mali sme veľa tlaku od fanúšikov hovoriacich - 'Nemeňte to, nerobte toto, ani toto'. Niektoré tímy sa doslova báli robiť s touto značkou.  

A pretože sa Assassin's Creed značka a aj iné značky rozbehli, ľudia chceli robiť radšej na nich. Takže sme museli sledovať, čo oni chcú. Teraz už máme ľudí, ktorí sa o Splinter Cell značku starajú a neskôr od nich niečo uvidíte. Nemôžem však teraz povedať viac."

Zvláštne vyjadrenie od šéfa firmy, ktorá robí veľmi podobné pokračovania. Ale aj poznámka s vývojom Splinter Cellu je zvláštna, keďže niekoľko posledných rokov na hre robil Ubisoft Toronto pod vedením Jade Raymond a mysleli, sme si, že to je už dokončené. Vyzerá, akoby tam vývoj reštartovali, alebo niečo ich výrazne zbrzdilo. Možno zistili, že hra vyzerá rovnako ako jeho predchodca. Teraz sa otvára otázka, bude hra v otvorenom svete? Slovenská hra Vaporum vychádza na konzoly. Ako dopadli porty
predchádzajúca novinka

Sea of Thieves ukazuje Anniversary update s množstvom noviniek
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.