Nový Switch ovládač ponúkne možnosť hlasového chatu bez mobilu

pridal matus_ace 4.4.2019 o 13:21
Switch


Rozhodnutie previazať hlasový chat na Nintendo Switch so sprievodnou mobilnou aplikáciou je naozaj nešťastné a aj keď sme čakali, že postupne Nintendo od tohto smeru upustí, stále sa ho držia, takže musíte krkolomne a zbytočne Switch spájať s mobilom a headsetom. A kým spoločnosť ako taká to zatiaľ nemieni meniť, 3rd party výrobcovia to chcú vyriešiť.

Zaujímavé riešenie už toto leto ponúkne výrobca PDP so svojim novým káblovým gamepadom Faceoff Deluxe+. V ňom využívajú audio SDK od firmy Vivox, ktorá stojí za hlasovým in-game chatom vo Fortnite. Okrem štandardných prvkov tak gamepad obsahuje 3.5mm audio jack, zabudované ovládanie zvuku a aj dve programovateľné tlačidlá. Headset tak len pripojíte a hráte spolu s chatom bez aplikácie.

Gamepad sa začne predávať niekedy v lete, pričom predobjednávky začnú budúci mesiac. Stáť bude 25 dolárov (u nás sa oficiálne predávať asi nebude, ale môžete si objednať zo zahraničia) a dostupný bude v červenej a fialovej verzii.Paranoia: Happiness is Mandatory vyžaduje, aby ste boli šťastní, inak budete ľutovať
predchádzajúca novinka

Remedy nevie, kedy sa znovu dostane k Alan Wake 2
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.