Bethesda a id software tlačili na Avalanche, aby v Rage 2 priniesli silný príbeh

pridal Gam_er 2.4.2019 o 13:42
PC
PS4
Xbox One
Akčná adventúra


Rage 2 má do svojho vydania zhruba mesiac a pol s tým, že poteší hráčov na PC, PS4 a Xbox One. Spolupráca medzi id Software a Avalanche sa zaväzuje k tomu, že doručí sľub plnohodnotného otvoreného sveta, ktorý sme tu mali už pri prvej časti. 

Z hry sme zatiaľ videli gameplay formou ukážok. Teraz dostávame viac podrobností v najnovšom rozhovore s autormi. Avalanche odhalili, že pracovali na tom, aby pre Bethesdu dodali silný príbeh, k čomu ich tlačilo aj id Software:

Loke Wallmo (Senior Narrative Designer):

„Musím povedať, že Bethesda a id Software sa už od úplného začiatku snažili o príbeh. Vedeli, že v Rage 2 chcú silné príbehové zastúpenie, preto na túto zložku tlačili od počiatku vývoja.”

Odd Ahlgren (Narrative Director):

„Väčšina ľudí, s ktorými sa stretávate, väčšina vecí, ktoré vidíte, dokonca aj nepriatelia, s ktorými nikdy nehovoríte, majú svoje príbehové pozadie a dôvod, aby boli tam, kde ich nájdete. Okrem toho majú aj svoje pohnútky k správaniu, ktoré prezentujú. Väčšina z týchto vecí vám bude jasná, ak ich spoznáte.”

Loke Wallmo (Senior Narrative Designer):

„Aspekt príbehu rozprestierame všade, takže je to niečo viac ako len jednoduchý sandbox. Chystáte sa na určité miesto, kde nájdete niečo, čo má svoj vlastný kontext a príbeh. Niečo, o čom si myslím, že na to Rage 2 kladie veľký dôraz, sú bláznivé postavy, ktoré sa objavujú a majú svoju vlastnú motiváciu robiť rôzne veci a pýtať sa na vás. To je niečo, čo chceme trochu rozšíriť aj po celom svete. V hlavnom príbehu hry, v boji proti The Authority, je to silná časť. Ale odráža sa aj vo zvyšku sveta.”

Rage 2 sa objavilo aj na samostatnom paneli výstavy PAX East 2019. Úplný záznam si môžete pozrieť nižšie. Obsahuje úplne nové zábery z hry a komentáre od vývojárov:

Rage 2 vychádza na PC, PS4 a Xbox One už 14. mája. Český titul Hobo: Tough Life sa dočkal veľkých zmien
predchádzajúca novinka

VR headset od Valve by mal prísť do predaja v júni
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.