Gran Turismo Sport dostalo druhú marcovú aktualizáciu, pridáva nové autá

pridal play3man 28.3.2019 o 18:19
PS4
PS4 Pro
Racing
Simulácia


Hneď v úvode tohto mesiaca nám Polyphony Digital prinieslo aktualizáciu pre Gran Turismo Sport, ktorá do hry priniesla poriadnu porciu obsahu. Hráči tak dostali ako nové autá, tak aj trať a ďalší obsah. Už vtedy však tvorcovia avizovali, že na koniec mesiaca majú pripravený ďalší update. Z časti sme poznali aj jeho obsah - do hry mal pridať vozidlo Super Formula SF19. Aktualizácia s označením 1.36 je ale už vonku a s ňou aj kompletný zoznam zmien. Nakoniec sme sa teda nedočkali len jedného nového auta, ale hneď niekoľkých, pričom aktualizácia pridáva aj ďalšiu zaujímavú novinku. 

Do Gran Turismo sa totiž opäť dostala podpora pre  KERS (Kinetic Energy Recovery Systems) a DRS (Drag Reduction Systems) systémy. Ide v podstate o boost, ktorý na istý obmedzený čas zvýši výkon auta. Už teraz je v hre niekoľko automobilov, ktoré túto funkciu podporujú. Pri KERS ide konkrétne o Dodge SRT Tomahawk X Vision Gran Turismo, Dodge SRT Tomahawk GTS-R Vision Gran Turismo, Dodge SRT Tomahawk S Vision Gran Turismo, INFINITI CONCEPT Vision Gran Turismo, LEXUS LF-LC GT “Vision Gran Turismo”, NISSAN CONCEPT 2020 Vision Gran Turismo a Toyota Toyota FT-1 Vision Gran Turismo. Áut s podporou DRS je o niečo menej: McLaren P1 GTR, Mercedes-AMG F1 W08 EQ Power+ 2017, Mercedes-AMG F1 W08 EQ Power+ (Color Variation) 2017.

Okrem teda už vyššie spomínanej Super Formula SF19 sa do hry dostao aj ďalších päť nových vozidiel: Ferrari 250 GT Berlinetta passo corto CN.2521 ’61 (N300), Lamborghini Countach 25th Anniversary ’88 (N500), Lancia Stratos ’73 (N200), Super Formula Dallara SF19 Super Formula / Honda ’19 (Gr. X), Super Formula Dallara SF19 Super Formula / Toyota ’19 (Gr. X). 

Ako už býva zvykom, posledná nová trať - Autopolis - dostala vlastné Skúsenosti z okruhu. Rozšírenia sa však dočkala kampaň pre jedného hráča, ktorá je už v tomto momente dosť rozsiahla. Vlastnú súťaž dostala Super Formula v Amatérskej lige, FF Challenge sa rozšírili o dve kolá, a to spolu s Mini Challenge, Nostalgic Car Festival, La Festa Cavallino, Lamborghini Cup a jedno kolo pribudlo aj do Gr.1 Prototype Endurance Series.Kaz Hirai odišiel zo Sony
predchádzajúca novinka

PS4 dostalo nový update 6.51
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.