Wolfenstein: Youngblood predstavený, vyjde 26. júla

pridal saver 27.3.2019 o 16:53
PC
PS4
Xbox One
Switch
Akcia


Bethesda ohlásila vydanie Wolfenstein: Youngblood, ďalšej menšej hry do Wolfenstein série. Teraz sa dostaneme do roku 1980, do časov, kedy sú už Blazkowiczove dcéry - Jess a Soph, dospelé a práve sa vydávajú po jeho stopách. Stratil sa totiž v Paríži.

Keďže Paríž je okupovaný, môžeme čakať akciu a teraz rovno dvojnásobnú, keďže hra bude hrateľná aj kooperačne. 

 

Znovu budeme spolupracovať s partizánmi, ktorí v Paríži majú sídlo v katakombách a budeme sa odtiaľ vydávať na misie do mesta. Budeme môcť hrať sami alebo kooperačne s priateľom. Kooperácia nebude jediný doplnok, tentoraz boli pridané aj RPG prvky, kde sa budeme levelovať, odomykať nové možnosti, nové doplnky na zbrane, gadgety a aj kozmetické veci. Keďže od poslednej hry prešlo už 20 rokov, môžeme čakať výrazne vylepšené zbrane, ktorými sa budeme presekávať hordami nacistov.

Hra vyjde 26. júla na PC, Xbox One, PS4 a aj Switch.  Zo zaujímavostí, ak si kúpite Deluxe edíciu hry, dostanete aj Buddy pass, vďaka ktorému si váš priateľ nemusí kupovať hru a môžete ju hrať spolu kooperačne. Ak však bude chcieť hrať, bude musieť hrať s vami.Gwent príde tento rok na mobily
predchádzajúca novinka

Divinity: Fallen Heroes sa poplaví za novými výzvami
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.