Firestorm je už dostupný v Battlefielde V

pridal saver 25.3.2019 o 13:48
PC
PS4
Xbox One
Akcia
Multiplayer


Battlefield V už má Firestorm, svoj Battle Royale, aktivovaný a môžete sa tak vydať do horiaceho pekla spolu s ďalšími desiatkami hráčov. Konkrétne tu to bude 64 hráčov, ktorých z lobby v zničenom hangáre vynesú lietadlá nad horiaci kruh a bude už na nich, kto prežije. Momentálne môžete hrať sám, alebo s ďalšími tromi hráčmi v tíme (duo príde na obmedzený čas budúci mesiac). 

Tak ako všade aj tu je vašou úlohou zbierať zbrane, náboje a utekať do stále sa zmenšujúceho kruhu. Sú tu aj bonusové úlohy, v ktorých otvorením krytov viete získať napríklad ťažké vozidlá. Rôzne menšie ľahké sú rozmiestnené po svete, aj keď treba si v nich sledovať benzín. Môžete získať aj drop s bonusmi alebo iným vozidlom.  

 

Zatiaľ z prvých dojmov by som povedal, že mapa nie je na battle royale extra veľká a často sa vám stane, že viac vojakov si vyhliadne rovnaké domčeky ako vy. S vyskakovaním bude potrebné taktizovať. Samotný ďalší postup je viac taktický a menej arkádový, ale niekde medzi PUBG a COD. Pričom dĺžka jednej hry je okolo 25 minút, teda približne ako COD alebo PUBG na Vikendi mape.Elder Scrolls značka má dnes 25 rokov, Bethesda rozdáva Morrowind zadarmo
predchádzajúca novinka

Nintendo vraj tento rok vydá dve nové verzie Switchu
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.