Wargaming a autori Warface pracujú na novej f2p MMO na Amazon technológiách

pridal matus_ace 15.3.2019 o 18:18


Wargaming sa dnes pochválil naozaj neočakávaným spojením, aj keď veľa konkrétnych detailov k nemu nemáme. Spájajú totiž sily s ukrajinským štúdiom Frag Lab, v ktorom pracujú vývojári, ktorí pracovali napríklad na Warface a aj Crytek. Spoločne pracujú na novej next-gen free to play MMO strieľačke, pre ktorú sa rozhodli využiť technológie Amazon Web Services (AWS), Amazon GameLift pre serverový hosting a herný engine Amazon Lumberyard.

Maxim Dembik z Frag Lab prezradil, že na hre pracujú úplne od nuly. Majú možnosť si vybrať akúkoľvek technológiu a sú radi, že si vybrali práve Amazon Lumberyard , ktorý je ideálny pre ich víziu. Na hre spolupracuje aj samotný Amazon, ktorý je podľa slov viceprezidenta Amazon Game Tech, Briana Tapticha, nadšený zo spolupráce s Wargaming a Frag Lab.

Produktový riaditeľ Wargamingu Shahzad Khan zase tvrdí, že spojením skúseností Frag Lab s vývojom úspešných strieľačiek a ich znalosťami v oblasti free to play dokážu spoločnú výzvu priniesť k životu.

Verejné predstavenie tejto hry a viac noviniek o nej by sme sa mali dozvedieť ešte v tomto roku.Workers & Resources: Soviet Republic je už na Steame, budovanie socialistického raja môže začať
predchádzajúca novinka

Nintendo ukazuje Yoshiho kartónový svet na novom videu a nových obrázkoch
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.