Niantic bližšie predstavil Harry Potter: Wizards Unite, AR hru v Pokémon Go štýle

pridal saver 12.3.2019 o 10:22
Mobil
Android
Párty hra


Ak už máte dosť Pokémonov a chcete radšej vstúpiť do sveta čarodejníkov, Niantic čoskoro prinesie Harry Potter: Wizards Unite. Ich novú AR hru, v ktorej budete v uliciach loviť dementorov, trpaslíkov a všetko nebezpečné, čo sa dostalo do sveta ľudí. 

V hre budete zamestnancom Ministerstva mágie a vašou úlohou bude vyšetrovať a zastaviť Kalamitu, ktorá ovládla čarovný svet. Kalamita spôsobila, že artefakty, príšery, čarodejníci, ale aj myšlienky sa záhadne objavujú vo svete ľudí. Budú sa objavovať na rôznych miestach nášho sveta a hráči budú musieť používať rôzne zaklínadlá, aby prekonali mágiu a poslali ich späť do čarovného sveta. Ak to zvládnete, dostanete rôzne odmeny.

Samotné zaklínadlá fungujú na Spell energii, ktorá sa míňa pri kúzlach a ak ju chcete doplniť, musíte v uliciach zbierať jedlo a nápoje. Pričom nájsť môžete aj suroviny na čarovné nápoje, ktoré môžu upraviť vašu hrateľnosť. Pritom sa môžete špecializovať v rôznych profesiách. Aurori, magizoológovia a profesori majú svoje skilly, ktoré môžete využiť hlavne v challengoch. Nakoniec tu budú porty, ktoré vás prevedú do plne 360 stupňových magických lokalít, ako napríklad Ollivanderov obchod s kúzelnými paličkami. 

Hra príde tento rok na iOS a Android zariadenia.

 Microsoft predstavil sériu indie hier prichádzajúcich na Xbox One a Windows 10
predchádzajúca novinka

Control bude menej lineárny než Alan Wake či Max Payne, príde v lete
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.