Fitbit predstavil svoju novú ponuku, prinesie hodinky a aj náramky

pridal saver 11.3.2019 o 22:27
Mobil
Mobily


Štyri nové zariadenia budú základom novej ponuku Fitbitu. Bude to Fitbit Versa Lite Edition, Fitbit Inspire HR, Fitbit Inspire a Fitbit Ace 2.  Znovu budú kombinovať športové, zdravotné a smart funkcie. 

Fitbit predstavil svoju novú ponuku, prinesie hodinky a aj náramky

Pre bežných používateľov budú zaujímavé Fitbit Versa Lite Edition, smart hodinky postavené na FitBit Versa. Kde ponúknu znovu sledovanie tepu, monitorovanie spánku, 15 športových režimov, pripojenie ku GPS mobilu, notifikácie z mobilu a hlavne štvordennú výdrž batérie. Zaujímavosťou je SpO2 senzor, ktorý menia okysličenie krvi. Cena bude 160 eur a príde v štyroch farbách.

Fitbit predstavil svoju novú ponuku, prinesie hodinky a aj náramky

Ak chcete niečo menšie, elegantný Fitbit Inspire HR náramok, ponúkne meranie tepu, monitorovanie spánku, aktivity, športov, prepojenie s mobilom a to za 100 eur.

Fitbit Inspire pôjde cenou ešte nižšie a to na 70 eur, kde ponúka rovnaké funkcie ako vyššia verzia, ale bez monitorovania tepu. Prepojenie s mobilom nechýba. Batéria oboch zariadení vydrží 5 dní a samozrejme sú vodotesné.

Fitbit predstavil svoju novú ponuku, prinesie hodinky a aj náramky

Nakoniec Fitbit Ace 2 je náramok pre deti do 6 rokov, ktorý ich bude motivovať zdravým životným návykom. Bude farebný a bude viac zábavnejší a vhodnejší pre deti. Rodičia budú môcť cez aplikáciu ich stav monitorovať. 

Mimochodom, Fitbit už má 12 rokov a má 27 miliónov aktívnych používateľov svojich zariadení.Control bude menej lineárny než Alan Wake či Max Payne, príde v lete
predchádzajúca novinka

Podľa leakov dostane Apex Legends aj NPC postavy
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.