Tvorca Tekken série je už unavený z vyhýbania sa tomu, aby niekoho neurazili

pridal play3man 9.3.2019 o 11:27
PC
PS4
Xbox One
Bojovka


Súčasná doba je dosť kritická na rôzne prvky (nielen v hrách), ktoré sú aspoň trochu kontroverzné či vyzývavé, a teda svojim spracovaním vybočujú z radu. S týmto problémom sa mohli stretnúť aj vývojári Tekken série. Konkrétne svoj názor prezentoval sám tvorca série, Katsuhiro Harada, ktorý má už dosť ústupkov. Od hráča dostal otázku, či by mohli do hry priniesť postavu v štýle Vikingov - Harada by rozhodne nebol proti, no ako sám hovorí, v tejto dobe nie je jednoduché.

"Rád by som sa popasoval s dizajnom pre takúto tému. Každopádne, prišiel čas, kedy je to veľmi náročné. Sú tu totiž ľudia, ktorí sa sťažujú na charakteristický dizajn a označujú ho ako "Toto je stereotyp!". Jednotlivci (alebo kultúra) sa stáva homogenizovanou. Pravdepodobne každý po celom svete by mal nosiť tričko a džíny. Tričko by malo byť čisté, bez potlače. Ak by predsa bol na ňom dizajn, mohol by niekoho niekde urážať, však?"

Nakoniec ale dodáva, že sa hráči nemusia báť a aj tak budú robiť to, čo sami chcú.Turn 10 začína pracovať na Forza Motorsport 8
predchádzajúca novinka

Jack Black a Karen Gillan si zahrali Crasha
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.