Age of Wonders: Planetfall má dátum vydania a nový príbehový trailer

pridal matus_ace 20.2.2019 o 7:09
PC
PS4
Xbox One
Stratégia
Ťahová


Triumph Studios a Paradox Interactive Reveal spoločne odhalili hneď niekoľko zaujímavých noviniek ohľadne svojej pripravovanej stratégie Age of Wonders: Planetfall. Tá prenesie známu sériu do vesmíru a stane sa tak v lete, konkrétne 6. augusta. Aby však nezostalo len pri tomto strohom oznámení, ponúkli nám rovno aj nový príbehový trailer.

Hra bude na trhu dostupná v troch edíciách a navyše už spustila aj možnosť predobjednávok, ktoré taktiež pridajú nejaký obsah. Konkrétne to ku všetkým edíciám bude Paragon Noble Cosmetic Pack pre všetky platformy.

Deluxe edícia okrem základnej hry ponúkne tiež kozmetické balíčky Bravado Bundle Cosmetic Pack a Spacerpunk Cosmetic Pack, no okrem nich ponúkne aj Infested Worlds Scenario - planétu, ktorá je obývaná nebezpečnou faunou a flórou spolu s Kir’ko frakciami.

Premium edícia za zhruba 90€ ponúkne základnú hru spolu so všetkým obsahom Deluxe edície a navrch pridá aj Season pass, ktorý v budúcnosti prinesie trojicu expanzií. Každá platforma navyše dostane aj nejaký menší okamžitý bonus.Kooperačne ladený RPG titul Haven predstavený
predchádzajúca novinka

MX vs ATV All Out dostane v marci výročnú edíciu
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.