Neoficiálny Fortnite festival v Anglicku skončil obrovským fiaskom

pridal play3man 18.2.2019 o 19:53
PC
PS4
Xbox One
Akcia
Multiplayer


V anglickom meste Norwich sa nedávno konal navonok zaujímavý festival s tematikou aktuálneho herného hitu  Fortnite. Ako už napovedá názov celej akcie - Fortnite Live, organizátori plánovali preniesť časť Fortnite zážitku do skutočného sveta. Takáto myšlienka pri tak silnej značke si pochopiteľne získala množstvo pozornosti. Lístky sa predávali za sumu od 12 do 20 libier a zakúpilo si ich až 2500 ľudí. Pri príchode na miesto akcie však zostali značne sklamaní. Priestor pripomínal skôr veľmi slabý jarmok, čomu zodpovedali aj prítomné atrakcie. Napríklad tá s názvom "zážitok v jaskyne" pozostávala z kontajnerového prívesu prehodeného plachtou.

Na obrázkoch od návštevníkov je možné vidieť aj ďalšie priestory, ktoré pôsobia prázdno. Vo vnútri si návštevníci mohli zahrať aj skutočný Fortnite, no za túto "atrakciu" sa priplácalo. Navyše, nakoľko išlo pravdepodobne o to najlepšie na celom festivale, tvoril sa tu poriadne dlhý rad. Nespokojní návštevníci mohli žiadať o vrátenie peňazí priamo na mieste, no oficiálna stránka akcie, na ktorej sa ozývali aj ďalší so žiadosťou o vrátenie peňazí, už neexistuje.

Tejto téme sa venovalo aj BBC, ktoré získalo zopár vyjadrení návštevníkov. Jedna matka akciu prirovnala k dielu sitcomu Father Ted, v ktorom do ich mesta dorazil "zábavný" festival.Rainbow Six predstavil svoj štvrtý ročník
predchádzajúca novinka

Razer svoj digitálny obchod zatvára už po 10 mesiacoch
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.