Razer svoj digitálny obchod zatvára už po 10 mesiacoch

pridal matus_ace 18.2.2019 o 11:32
PC


Discord a Epic neboli prví, ktorí chceli rozvíriť vody digitálnych obchodov s hrami. Ešte minulý rok sa k k Humble Bundle a napríklad aj GWG pridal Razer so svojim Razer Games Store. Ten odštartoval v apríli 2018 a doteraz je v bete, pričom je zrejmé, že sa z nej už nikdy nedostane do plnej verzie. Ako totiž oficiálne oznámila spoločnosť, jej obchod končí už 28. februára. Dôvodom má byť reorganizácia spoločnosti.

Všetky zakúpené hry by mali byť v bezpečí, keďže si tam vlastne hráči aj tak kupovali len Steam a Uplay kódy. Razer taktiež splní všetky predobjednávky aj na hry vydané po dátume zrušenia, aj keď pravdepodobne emailom. Taktiež po zrušení bude fungovať podpora zákazníkov. Navyše odporúčajú aktivovať všetky kódy, ktoré ste ešte neaktivovali. To isté platí aj pre vouchery a Razer Gold menu.

Čo sa týka vašich dát, Razer bude od partnerov vyžadovať, aby ich vymazali. Viac detailov o zrušení sa dozviete na oficiálnej stránke.Neoficiálny Fortnite festival v Anglicku skončil obrovským fiaskom
predchádzajúca novinka

Týždenník - Far Crack Exodus
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.