Nintendo v noci vydalo nové demá, hry a aj updaty

pridal matus_ace 14.2.2019 o 11:32
Switch


Býva už zvykom, že Nintendo spolu so svojou Direct prezentáciou vydá aj nejaké tie menšie novinky rovno po jej skončení, aby si ich hráči rovno mohli vyskúšať. Inak tomu nebolo ani teraz a ihneď po skončení Directu sme sa dočkali hneď niekoľkých zaujímavých titulov, ktoré doplnili demá a aj updaty.

Demá:

  • Yoshi's Crafted World - najväčšou jarnou hrou Nintenda je nový Yoshi vo svojom ďalšom ručne vytvorenom svete, ktorý príde už 29. marca. Okrem tradičných levelov sa Yoshi dostane aj do vozidiel a napríklad si zalieta v oblakoch. Demo ponúkne prvý level.
  • Daemon x Machina - niečo medzi demom a betou. Prototype Missions, ako je demo nazvané, ponúkne 4 misie z tejto nádejne vyzerajúcej mecha akcie, pričom autori demo vydali najmä kvôli tomu, aby od hráčov získali spätnú väzbu. Plná hra vyjde v lete.

Hry:

  • Final Fantasy IX - Square Enix rozbieha vydávanie Final Fantasy hier pre Switch deviatkou, ktorá vsadila skôr na fantasy a stredoveké prvky v porovnaní s predchodcami VII a VIII.
  • Tetris 99 - chceli ste niekedy battle royale variáciu na Tetris? Tu je! Hra je free to play, vyžaduje Nintendo Switch Online a ponúkne aj špeciálne eventy.

Update:

  • Captain Toad: Treasure Tracker - 14. marca sa táto hra dočká 5 nových levelov a 18 nových výziev v platenom DLC, no teraz sme sa dočkali updatu zadarmo, ktorý do hry priniesol Toadette a spolu s ňou aj lokálnu kooperáciu pre dvoch hráčov do všetkých levelov.


Fire Emblem: Three Houses ukázal viac z hrateľnosti a potvrdil dátum vydania
predchádzajúca novinka

Final Fantasy IX je už na Switchi, Final Fantasy VII a ďalšie sú na rade
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.