Tvorca Dead Space pracuje pod 2K na novom projekte

pridal play3man 10.2.2019 o 19:42
PC
PS4
Xbox One


Michael Condrey, tvorca Dead Space série, sa dostal pod krídla Take-Two Interactive, aby sa stal šéfom novo-otvoreného štúdia v Silicon Valley. Štúdio zatiaľ nemá vlastný názov a rovnako tak nevieme, na akom konkrétnom projekte bude najbližšie mesiace pracovať.

Toto spojenie sa však nezaobišlo bez príhovoru prezidenta 2K, Davida Ismailera: "V 2K ponúkame kolektívne publikum, viaceré možnosti a úchvatné zážitky. Neustále hľadáme nové príležitosti, aby sme získali a investovali do správnych ľudí a nápadov. Michaelova bezprecedentná kreativita, tvorba a vodcovské úspechy sú veľmi dobre zdokumentované a zaslúžené. Jeho nadšenie nás naozaj významným spôsobom inšpiruje, ale potenciál jeho nového štúdia dopĺňa naše existujúce portfólio a skúsenosti vo vývoji."

Reagoval aj sám Condrey: "Dnešné oznámenie reprezentuje ojedinelú a špeciálnu príležitosť pre vývojárov, aby mohli pomôcť postaviť a usmerniť nové štúdio v Silicon Valley od základov. Nemôžem sa viac tešiť a zároveň byť vďačný za to, že môžem byť súčasťou tohto kroku v mojej kariére."

Rozhodne bude zaujímavé sledovať, do akého nového projektu sa Condrey spolu s 2K spustí.

 Xenia Xbox 360 emulátor sa pekne vylepšuje
predchádzajúca novinka

EA: Cross-play bude súčasťou našej budúcnosti
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.