EA: Cross-play bude súčasťou našej budúcnosti

pridal Gam_er 10.2.2019 o 17:51
PC
PS4
Xbox One


Apex Legends od Respawnu tento týždeň prekvapilo, no jednou z jeho najžiadanejších funkcií je cross-play medzi rôznymi platformami. Autori už potvrdili, že to plánujú a rovnako sa pridal CEO EA Andrew Wilson, ktorý hovorí, že EA plánuje túto technológiu používať pri tituloch s obrovskou fanúšikovskou základňou, kde spomína napríklad FIFA:

Myslíme si, že cross-play a cross-progress budú veľmi dôležitou súčasťou našej budúcnosti a mali by ste očakávať, že sa v tomto smere pohneme vpred. Momentálne nám naše informácie hovoria, že sa neuskutočňuje veľké množstvo hier krížom cez platformy, ale celková likvidita je v každej hernej komunite dobrá a veľmi pozitívna vec a to aj napriek tomu, že ju teraz využíva len málo hráčov.

Na problematiku sa jasne pozeráme v kontexte Apexu a v priebehu času sa na ňu pozrieme aj pri našich ďalších tituloch. Myslíme si, že má obrovský potenciál pri značkách ako FIFA, ktoré majú veľkú základňu fanúšikov. Vďaka nej môžu tieto značky z cross-playu profitovať, pretože do komunít prichádza stále viac a viac ľudí.”

Vyzerá, že práve Apex dostane crossplay z EA hier. Respawn však v tejto oblasti vylúčili cross-platform progres, ktorý neumožňuje základný framework, na ktorom je hra postavená. Teda aj keď pridajú crossplaform multiplayer, na svoje konto sa prihlásite len z platformy na ktorej ste si ju vytvorili.

EA tiež potvrdil, že pripravujú novú Titanfall hru na tento rok, aj keď zrejme niečo menšie experimentále. Dočkáme sa tiež nového Need for Speed, nad ktorým zdá sa EA stále neláme palicu ​​a návrat legiend doplní Plants vs. Zombies. Tvorca Dead Space pracuje pod 2K na novom projekte
predchádzajúca novinka

Cemu emulátor WiiU konzoly už rozbehol Zeldu na 4K pri 100 fps
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.