Rozdávačka kódov do The Division 2 private beta pokračuje

pridal saver 8.2.2019 o 14:01
PC
PS4
Xbox One
Akcia
MMO


Máme pre vás kódy do private beta testu The Division 2, prichádzajúcej online akcie od Ubisoftu, v ktorej sa tentoraz hráči dostanú do zničeného Washingtonu. Podobne ako v jednotke sa budú hráči snažiť znovu nastoliť poriadok v meste a vyčistiť ulice od gangov.

Samotný test už prebieha a bude ešte aktívny do 11. februára na všetkých troch platformách a ponúkne dve hlavné príbehové misie, aktivity v otvorenom svete, dva Dark zone a Conflict eventy a jednu endgame misiu, ako aj špecializácie. K tomu každý, kto získa kód, dostane aj Capitol Defender Pack, ktorý do finálnej hry pridá Exotic SPAS-12 Shotgun a Hazmat 2.0 Outfit.

Teraz máme vďaka ProGamingShop.sk ďalšie kódy, ktoré môžete získať ak ste zaregistrovaní a máte aspoň level 50. Po hodine klesne podmienka na level na 20, po dvoch na 0.

 

vstup do rozdávačky

 

Ak kód získate, zaregistrujete sa na oficiálnej stránke, kde si vyberiete vašu platformu a ďalšie inštrukcie vám prídu emailom. Ak chcete sťahovať skôr, na uPlay a zrejme aj na Xbox Live a PSN sa už Private beta dá vyhľadať a môžete začať sťahovať. Na PC má 40GB.

Hru si môžete kúpiť na ProgamingShop.sk.Baldur’s Gate a ďalšie RPG klasiky mieria na konzoly
predchádzajúca novinka

Sekiro už nasekal PC požiadavky
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.