Deep Silver sa vyjadrilo k celej Metro Exodus situácii a aj o plánoch na PC verziu ďalšej hry

pridal saver 3.2.2019 o 20:27
PC
Akčná adventúra


Deep Silver celú aktuálnu situáciu ohľadom Metro Exodus na PC rozviedlo na Facebooku a hovorí viac menej to, čo sme vedeli a teda, že je to celé ich rozhodnutie.

"Nedávne rozhodnutie presunúť Metro Exodus zo Steamu do Epic Game Store bolo spravené len spoločnosťou Koch Media / Deep Silver.

Nedávne pripomienky člena vývojového tímu 4A Games nezodpovedajú pohľadu Deep Silver alebo 4A Games o budúcnosti značky. Odrážajú len bolesť a sklamanie vášnivého človeka, ktorý videl, ako to, čo predtým bolo pozitívnym prístupom k jeho práci, sa obrátilo na kontroverznosť v dôsledku obchodného rozhodnutia, nad ktorým nemal žiadnu kontrolu. Úprimne žiadame, aby každá spätná väzba v súvislosti s týmto rozhodnutím smerovala na spoločnosť Koch Media / Deep Silver a nie na vývojárov vo 4A Games.

Budúca stratégia vydania série Metro spočíva v rukách Koch Media / Deep Silver. Naše rozhodnutie o partnerstve s Epic Games bolo založené na investovaní do budúcnosti série a budúcnosti nášho vývojového partnera 4A Games. Máme záujem pokračovať v tejto značke a PC bude vždy v centre našich plánov."

Hra vychádza 15. februára.Týždenník - Metro Explodus
predchádzajúca novinka

Spike Volleyball vás pozýva do pozadia svojho motion capture procesu
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.