Quantic Dream ohlásil partnerstvo s NetEase, idú späť do multiplatforiem

pridal saver 29.1.2019 o 19:16
PC
PS4
Xbox One


NetEase je ďalší čínsky gigant, ktorý si chce ukrojiť zo západného trhu. Už investovali do Bungie a teraz kúpili časť Quantic Dreamu. Firma po investícii stále zostane nezávislou a viesť ju stále bude David Cage. Rozdiel bude v tom, že už budú robiť multiplatformové hry.

David Cage k tomu hovorí: 

"Oblasť hier prejde v nasledujúcich rokoch veľkými evolúciami s novým hardvérom, novým biznis modelom a novými možnosťami hrania. Chceme, aby mal Quantic Dream kľúčovú úlohu v tejto budúcnosti a mať pri sebe NetEase ako strategického partnera im umožní rozširovať ich kreatívnu víziu a rozvinúť firmu na ich najväčší potenciál. NetEase chápe, o čom Quantic je a zdieľajú našu vášeň k vysokokvalitným hrám a ich ambíciám pre štúdio."

Ethan Wang z NetEase k tomu dodáva:

"Stále hľadáme partnerov, ktorí sú pre nás zaujímaví vo vývoji a tvorbe hier novej generácie. Jedinečnosť interaktívnom rozprávaní príbehov Quantic dreamu a ich cenných znalostí, ktoré získali v posledných dvadsiatich rokoch, je presne to čo sme hľadali."

Vyzerá, že Číňania expandujú a začínajú sa výrazne angažovať v západných firmách. Časom uvidíme, aký je ich cieľ. 

Pri Quantic Dreame z leakov už dlhšie vieme, že sa pripravuje na multiplatformy a ostáva už len čakať kedy ohlásia svoj ďalší titul.Razer pripravil ružové verzie svojich zariadení na Valentína
predchádzajúca novinka

Séria Townsmen sa vráti na PC vo vylepšenej edícii
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.