Unikol zoznam DLC postáv pre Super Smash Bros. Ultimate?

pridal matus_ace 11.1.2019 o 8:10
Switch
Bojovka


Super Smash Bros. Ultimate vyšla síce až na začiatku decembra, no aj tak sa z nej okamžite stal predajný hit, čo len potvrdilo jej pozíciu medzi najlepšími hrami minulého roka. Boduje najmä svojou obrovskou ponukou postáv a prakticky všetkého ďalšieho, no ak by sa niekomu obsah hry zdal nedostatočný, rozšíri sa vďaka Fighter’s Passu, ktorý prinesie niekoľko DLC postáv. Zatiaľ oficiálne vieme len o Jokerovi z Persony 5, no datamineri sa už v hre vŕtajú a našli odkazy na postavy, ktorých by sme sa mohli dočkať. Niektoré z týchto odkazov dokonca potvrdili aj leakeri a dodali ďalšie informácie.

Oficiálne vieme, že budúci mesiac do hry pribudne Piranha Plant (zadarmo), no po Jokerovi by sme sa mali dočkať ďalších štyroch postáv. Jednou z nich je Erdrick z Dragon Quest série, ktorý by mal dostať aj dva alternatívne skiny v podobe hrdinov z desiatej a jedenástej časti série. Leaker, ktorý túto informáciu priniesol tvrdí, že sa dočkáme tento rok hneď niekoľkých Dragon Quest hier pre Switch.

Ďalšou postavou by mal byť Ryu Hayabusa z Ninja Gaiden série, kde opäť účasť postavy v DLC passe má naznačovať, že sa tento rok pri príležitosti 30. výročia vzniku značky dočkáme nového Ninja Gaiden projektu. Nie je však isté, či to bude remake, alebo nová časť.

Predposlednou postavou má byť Steve z Minecraftu, ktorý údajne mal byť už v základnej hry, ale jeho vydanie sa posunulo kvôli tomu, že ho chcú predstaviť na tohtoročnej E3 ako súčasť proma pre Minecraft Dungeons. Jeho alternatívnymi skinmi by mali byť Alex a údajne aj Master Chief.

Poslednou DLC postavou má byť Doomguy zo série Doom, ktorý je podobným príkladom ako Steve. Teda by sme sa predstavenia mali dočkať na E3 s tým, že pôjde o súčasť proma pred vydaním Doom Eternal, ktorý tiež vyjde na Switch. Jeho alternatívny skin bude Doom 64 skin.

Uvidíme, čo z toho sa nakoniec ukáže ako pravdivé.Nominácie na DICE ocenenia zverejnené
predchádzajúca novinka

Bungie a Activison sa rozchádzajú
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.