Zajtra vychádza neobvyklý titul Pamali: Indonesian Folklore Horror

pridal uni 27.12.2018 o 10:16
PC
Adventúra


Tesne pred koncom roka ešte stihne vyjsť na Steame indonézska hra Pamali: Indonesian Folklore Horror. Ako už vyplýva z názvu, má byť strašidelná, avšak tvorcovia ju poňali po svojom. Vychádzajú zo svojej kultúry a nechcú, aby bol ich titul ovplyvnený západným štýlom.

V hre teda budú autentické dennodenné bežné aktivity charakteristické pre Indonéziu, ale aj mýty a tabu a spoločne vytvoria atypický zážitok, pri ktorom budú dôležité voľby hráča. Vychádza už zajtra, 28.decembra a cena má byť symbolických 5 €. Bude to vlastne prvý z plánovaných príbehov pomenovaný The White Lady. Ďalšie tri (The Tied Corpse, The Little Devil, The Hungry Witch) majú vyjsť budúci rok vo forme separovaných DLC.

The White Lady sa odohráva v opustenej rezidencii, kde sa ocitne hlavný protagonista Jaka, ktorý sa vrátil do svojho rodného mesta, aby predal starý rodinný dom. Pripravte sa na realistickú atmosféru, niekoľko možných zakončení a interakciu s objektmi vo svete Pamali, kde sa čosi o miestnej kultúre dozviete aj zo zozbieraných predmetov.Najlepšie indie hry roka podľa indiedb stránky
predchádzajúca novinka

Playstation Plus tituly na január vedie Steep
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.