Razer spustil Softminer, môžete si v ňom ťažením zarobiť na hry alebo hardvér

pridal saver 14.12.2018 o 9:05
PC


Razer dáva možnosť hráčom zarobiť si na hry výkonom svojho PC. Bude to však pomalé zarábanie. Pôjde to cez utilitu Softminer, ktorá vám pri nečinnosti bude využívať výkon vašej grafickej karty na ťažbu. Nebudete však ťažiť digitálnu menu, ale len body Razer Silver. Teda ich vlastné body, za ktoré si následne budete môcť kúpiť veci z ich katalógu.

Razer hovorí, že si denne môžete zarobiť okolo 500 silveru, čo je veľmi málo, keďže napríklad Shadow of the Tomb Raider stojí 98000, a teda naň budete zarábať 200 alebo viac dní. Razer Death Adder myš je za 51000 bodov, Razer BlackWidow klávesnica za 154000 bodov. 

Je to extrémne veľa, za deň tak v prepočte na jednom počítači zarobí možno 40 centov, čo možno rovno preplatíte aj na elektrike. Razer to zaklincoval expiráciou Razer Silveru na jeden rok. Zrejme to znamená, že ak nemáte viac počítačov na veci, ktoré sú drahšie, si nezarobíte nikdy, lebo skôr ako si na ne zarobíte, mena vám expiruje. Razer to má prešpekulované.PlanetSide Arena príde v januári, ponúkne Battle Royale režim s 500 hráčmi
predchádzajúca novinka

LEGO The Hobbit je na PC zadarmo
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.