Omen of Sorrow predstavuje launch trailer a odhaľuje dve nové postavy

pridal play3man 6.11.2018 o 9:05
PS4
Bojovka


Štúdio AOne Games práve vydáva svoj premiérový titul Omen of Sorrow, ktorým sa snaží cieliť na všetkých, ktorí majú radi klasické 2D bojovky. Autori sa v hre zamerali na prezentáciu hry v skôr temnom, mytologickom a fantasy prostredí. Samotný súbojový systém sa snažili vyvážiť tak, aby boli zvýhodnení hráči so skutočným skillom. Náhodné a najmä nezmyselné stláčanie tlačidiel čo možno najrýchlejšie by tu teda nemalo v žiadnom prípade obstáť. Vďaka komplexnému a prepracovanému systému si teda majú prísť na svoje ako skúsení hráči, tak aj nováčikovia, ktorí sa vo svojej hre plánujú zlepšovať.

Hra obsahuje ako klasickú príbehovú kampaň, tak aj versus režim či online režim, v ktorom sa môžete postaviť hráčom z celého sveta v casual alebo ranked súbojoch. Do jednej miestnosti sa navyše môže pripojiť až 12 hráčov súčasne. Za skvelé výkony budú hráči okrem dobrého pocitu z víťazstva odmeňovaní aj rôznymi predmetmi v podobe avatarov, obrázkov či videí - celkovo v hre čaká až 200 predmetov na odomknutie.

Nakoľko je práve dnes ten deň D, tvorcovia vydali k tejto udalosti launch trailer, v ktorom však predstavili aj dve nové postavy. Prvou je Arctorious - bezhlavý jazdec a druhou postavou Thalessa, neviditeľná kráľovná.Ďalšia aktualizácia pre Gran Turismo Sport hru opäť rozšírila o skutočný okruh a deväť áut
predchádzajúca novinka

Diablo 4 malo vraj byť pôvodne ohlásené na Blizzcone
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.