Assassin's Creed 3 remaster dostane vylepšenia do textúr, postáv a aj efektov

pridal gam_er 10.10.2018 o 22:20
PC
PS4
Xbox One
Akčná adventúra


Ubisoft odhalil prvé oficiálne detaily pre remastrovanú verziu Assassin’s Creed 3, ktorá je súčasťou season passu k Assassin's Creed: Odyssey. Podľa oficiálnej stránky príde táto verzia s novým systémom osvetlenia, novými modelmi postáv, novými textúrami a hustejšími davmi v uliciach. 

Medzi kľúčové vlastnosti Assassin’s Creed 3 Remastered patria:

  • upscalované rozlíšenie, ktoré umožňuje hrať v 4K, s podporou HDR na PS4 Pro, Xbox One X a PC, pričom hra pobeží v 1080p na klasickej PS4 a Xboxe One
  • textúry vo vyššom rozlíšení
  • nové modely postáv
  • nový systém vykresľovania osvetlenia: Physically Based Rendering
  • hustejšie davy v uliciach, krajšie prostredia a VFX

Okrem týchto bodov, Ubisoft vylepšil aj niektoré z herných mechaník, ktoré upravil niekoľkými funkciami, pričom úprava bola realizovaná na základe spätnej väzby od hráčov. 

Assassin’s Creed 3 Remastered ponúkne aj nasledujúci obsah:

Benedict Arnold Missions

Sada štyroch spomienok, ktorá sa týka úsilia asasína Connora, ktorý sa snaží odhaliť plán Benedicta Arnolda odovzdať West Point Britskej armáde. 

Hidden Secrets Pack

Trojica misií, ktoré prispejú k ďalšej hodine gameplayu. Prejdete sa zo stratených Mayských ruin až na šíre more. Každý úspech je odmenený in-game zbraňou. Hráči okrem toho dostanú aj 2 single player skiny, vrátane originálnej uniformy kapitána Aquilu a oblečenie koloniálneho asasína. 

Tyranny of King Washington (všetky epizódy, teda The Infamy, The Betrayal, The Redemption)

Ide o trojdielny príbeh skúmajúci alternatívnu realitu, v ktorej sa George Washington zbláznil, zneužíval svoju neobmedzenú moc a predsedal vláde ako tyranský kráľ. Conor musí zvládnuť neľahké skúšky a získať potrebné zručnosti, aby sa zbavil šialeného Washingtona a navrátil slobodu svojej krajine.

Assassin’s Creed Liberation Remastered (plná hra)

Dočkáme sa aj remastru AC Liberation, ktoré debutovalo na PS Vita. Hovorí o dobrodružnej ceste asasínky Aveline, ktorá sa dostáva z preplnených ulíc New Orleansu až k tajomným Mayským ruinám. Hra bude tiež v 4K pre PS4 Pro a Xbox One X, pričom PS4 a Xbox One dostanú 1080p verziu s vylepšeným osvetlením a VFX. 

Ubisoft zatiaľ nezverejnil, kedy táto remastrovaná verzia vyjde, no UPLAY web hovorí o tom, že to bude už čoskoro. Minecraft Creator Bundle bude nové balenie Xbox One S konzoly s Minecraftom
predchádzajúca novinka

TV seriál Zaklínač už má herečky pre postavy Ciri a Yennefer
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.