Microsoft predstavil nové verzie Surface zariadení, pridal Surface slúchadlá

pridal saver 3.10.2018 o 8:13
PC
Notebook


Microsoft dnes na Surface evente, predstavil nové verzie svojho tabletu, notebooku, all in one desktopu a ako novinku pridal slúchadlá.

Surface Headphones

Slúchadlá budú nový doplnok do série. Primárne sú určené na počúvanie hudby, kde hlasitosť je otočná na jednom slúchadle, na druhom otočením znižujete vonkajší ruch a rovnako je tam touch plocha, ktorou môžete skipovať skladby alebo spustiť Cortanu. Cena bude 350 dolárov.

Microsoft Surface Laptop 2

Laptop 2 je novou verziou Surface notebooku, ktorý ostáva v 13.5 palcovej veľkosti, ponúkne 1500:1 kontrast na displeji s rozlíšením  2256 x 1504. Vylepšenú má klávesnicu, ktorá bude tichšia ako pôvodná. Zvýšený je aj výkon a Microsoft hovorí, že je o 85% výkonnejší ako predchádzajúca verzia vďaka novému Intel procesoru, je dvakrát rýchlejší ako MacBook Air 13 a rovnako má o 50% rýchlejšiu grafiku. Výdrž batérie bude tiež vyššia a to 14.5 hodín prehrávania videa, čo je viac ako Macbooky. 

Laptop 2 bude v predaji od 16. októbra od 999 dolárov. 

Microsoft Surface Pro 6

Surface tablet dostáva už svoju šiestu verziu, ktorá ponúkla upgrade procesora na novú ôsmu sériu Intelu. Ponúkne tak o 67% vyšší výkon, 12.3 palcový displej s 2736 x 1824 rozlíšením a väčšou batériou s 13.5 hodinovou výdržou. Cenovo pôjde od 899 dolárov, teraz aj v čiernej a platinovej farbe.

Microsoft Surface Studio 2

Studio all-in-one zariadenie bude rovnako updatované, ponúkne nový procesor, Pascal grafiku, s maximom 2TB SSD, rovnako lepší a jasnejší displej vďaka novej technológii, ktorú zapracoval Microsoft do všetkých svojich zariadení. Studiu 2 nechýba Surface dial ovládanie a ani najnovšie Surface pero. 

Cenovo pôjde od 3499 dolárov vo verzii s 1TB diskom a 16GB pamäťou. Októbrový Windows 10 update práve vyšiel, pridáva raytracing, dopĺňa ho nová aplikácia pre prepojenie s mobilom
predchádzajúca novinka

Assassin's Creed séria môže znovu dostať multiplayer, Ubisoft hľadá štýl, ktorý mu sadne
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.