Assassin's Creed séria môže znovu dostať multiplayer, Ubisoft hľadá štýl, ktorý mu sadne

pridal saver 2.10.2018 o 22:10
PC
PS4
Xbox One


Ubisoft niekedy dávnejšie skúšal multiplayer pre Assassin's Creed, ale neudržal sa a nebol hodný nákladov. Teraz sa naskýta otázka, či by mohol znovu dostať multiplayer, alebo rovno Battle Royale režim. Serge Hascoet z Ubisoftu na to odpovedal:

"Nerobíme multiplayer ani v mobilných zariadeniach, pretože konkurenti sú v tom lepší ako my. Teraz všetci hovoria o Battle Royale, ale tieto hry robí 15 rôznych spoločností a iba dve budú úspešné. Mnohí postupne odpadnú. Neviem, ktoré z nich prežijú. Ja pracujem so svojim tímom na tom, čo bude ďalšie. Je dôležité pochopiť, prečo sú hry ako Fortnite také úspešné, ale nie z toho pohľadu, aby sme ich mohli kopírovať. Dôležité je spraviť niečo iné, ale rovnako oslovujúce. Máme tam veľa nápadov, veľa vecí skúšame interne a možno jeden z týchto nápadov pôjde aj na trh."

Čo sa týka konkrétne Assassina a jeho zapracovania multiplayeru, povedal, že stále hľadajú, aký štýl by sa mu hodil:

"Máme veľa technológií, takže záleží od hry, ale Assassin's Creed teraz nemá žiadny multiplayerový režim. Pritom multiplayer je veľmi dôležitý pre sociálny aspekt hrania a tu ho ešte stále hľadáme.

Rovnako to súvisí aj s tým, že ak chceme vo svetoch našich hier niečo zmeniť, hráči musia sťahovať 20 GB dát. Chcem, aby sa naša hra stala miestom, kde je veľa zmien a nových udalostí. A to aj v Assassin's Creed. Musíme zmeniť pružnosť našich hier. Musíme zvážiť aj mobilné crossovery. Sú milióny zmien, ktoré by som urobil. Napríklad počet hráčov. Dnes by naša online technológia mohla podporovať 100 hráčov, ale za akú cenu? Ak odstránime davy a podobné veci z Assassin's Creed prostredia, mohli by sme spraviť online jednoduchším ... vždy záleží od hry. Ak projekt potrebuje súčasne 100 hráčov, môžeme to urobiť, ale musíme nájsť pridanú hodnotu, ktorú to prinesie."

Uvidíme, či sa multiplayer nakoniec v ďalšej Assassin's Creed hre aj objaví. Čakáme ju najskôr v roku 2020.Microsoft predstavil nové verzie Surface zariadení, pridal Surface slúchadlá
predchádzajúca novinka

Sapkowski chce od CD Projektu ďalšie peniaze za Zaklínača, pýta 14 miliónov eúr
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.