Akčná RPG Harry Potter hra v otvorenom svete sa ukazuje na prvej leaknutej ukážke

pridal Gam_er 2.10.2018 o 13:11
PC
PS4
Xbox One
Akčná adventúra
RPG


Už nejaký čas sa hovorí o tom, že je vo vývoji nová Harry Potter hra, ktorá bude tentokrát akčnou RPG v otvorenom svete. Viac svetla do tejto udalosti prilial používateľ VapeThisBro, ktorý na sociálnej sieti Reddit zverejnil leaknuté zábery. Tie vyzerajú sľubne aj napriek tomu, že hra sa zrejme nachádza ešte v skorej fáze vývoja.

Ak si spomínate, koncom roka 2017 oznámil Warner Bros. Interactive Entertainment, že otvára nové štúdio Portkey Games, ktoré sa bude zaoberať novými Harry Potter hrami na mobilné telefóny a konzoly. Špekulácie hovoria o tom, že Warner kúpil Avalanche Software (Disney Infinity), ktoré pracuje práve na tejto Harry Potter hre, ktorá sa má odohrávať v 19. storočí. Pôjde o akčné RPG z pohľadu tretej osoby. Bude sa točiť okolo vašej postavy, ktorá má jedinečné schopnosti a neskôr bude prijatá do Rokfortu. 

Ste teda novoprijatým študentom, prichádzajúcim do 5-ročného štúdia, ktorý má dar špeciálnych schopností. Dokáže sledovať a identifikovať pozostatky prastarej moci. Po vašom príchode sa v Zakázanom lese začnú diať čudné veci a problémy sa čoskoro rozvíjajú aj za bránami hradieb Rokfortu. Spolu s profesorom Elezarom Figom sa vydáte na cestu cez známe a nikdy predtým nevídané miesta, aby ste objasnili pravdu, ktorá sa skrýva za tajomnými udalosťami. 

Počas svojej cesty budete robiť kúzelné nápoje, učiť sa nové kúzla a objavovať fantastické zvery. Okrem toho vás čakajú boje s temnými čarodejníkmi, škriatkami a ďalšími nadprirodzenými nepriateľmi, cez ktorých odhalíte pravdu o vašom osude. K tomu sa pripája fakt, že osud čarodejníckeho sveta leží vo vašich rukách. Sapkowski chce od CD Projektu ďalšie peniaze za Zaklínača, pýta 14 miliónov eúr
predchádzajúca novinka

Asterix & Obelix XXL 2 predstavil novinky v prichádzajúcej inovovanej verzii
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.