Asterix & Obelix XXL 2 predstavil novinky v prichádzajúcej inovovanej verzii

pridal uni 2.10.2018 o 10:59
PC
PS4
Xbox One
Akcia


Asterix & Obelix XXL 2 sme tu už mali, ale tentokrát sa blíži remaster, ktorý by mohol byť vhodným darčekom pod vianočný stromček. Vrátime sa teda do Las Vegum, kde si môžeme prepínať postavičky oboch galských hrdinov a zašantiť s Rimanmi. Tvorcovia nám teraz ukázali obrázky a priblížili nové súčasti hry.

Zatiaľ čo sa Asterix, ktorý bude popíjať čarovný nápoj, aby zdolal hordy nepriateľov, dokáže prešmyknúť aj cez malé priestory, Obelix použije svoju hrubú silu na zničenie prekážok. Galov a tiež modely ostatných postáv, ako aj nasvietenie prostredia uvidíme s novými textúrami. Čo sa týka samotnej hrateľnosti, uplatní sa nový store systém rozložený v šiestich prostrediach, kde si hráči môžu zdokonaliť schopnosti, osvojiť nové techniky a kombá. Bude to podobné ako v zaužívanom strome schopností a pribudnú aj dve nové - Cosmic Strike a Pantry. Počas progresu sa bude vylepšovať ukazovateľ zdravia a na výber bude easy, normal a hard obťažnosť.

Úplnou novinkou sú výzvy - bonusové misie zamerané na boj a zlikvidovanie čo najväčšieho množstva Rimanov v limitovanom čase.. V každom zo šiestich prostredí budú po dve výzvy, teda celkovo dvanásť. Bronzová úroveň bude ľahká a je to dobrý spôsob ako získať peniaze, ale zlatá úroveň už ponúkne skutočnú výzvu. Okrem toho môžete v hre zbierať poskrývané pohľadnice a v obchode odomknúť 3D figuríny. Do zdolaných úrovní sa ľahko vrátite  pomocou nového Fast Travel systému, aby ste tam našli predmety, ktoré chýbajú vo vašej zbierke.

Remaster Asterix & Obelix XXL 2 vychádza 29.novembra.Akčná RPG Harry Potter hra v otvorenom svete sa ukazuje na prvej leaknutej ukážke
predchádzajúca novinka

GOG oslavuje 10. výročie, spustil výpredaj a rozdáva hry
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.