Hráčov Total War: Rome II pobúrili ženské generálky

pridal saver 26.9.2018 o 14:21
PC


Už aj pri Total War Rome II sa začali hysterické prejavy hráčov, ktorí majú problémy so ženami v hrách. Tu nechcú v hre ženské generálky. Hru tak zbombardovali negatívnymi hodnoteniami. Autori z Creative Assembly im odkazujú, že v tejto oblasti nič nemenili a spawnovanie ženských generálok je od začiatku nastavené rovnako a v hre aj od marcového vydania Desert Kingdoms DLC boli.

Čo sa zmenilo je prídavok rodinného stromu, kde postupne môže hrateľná frakcia získať viac žien do rodiny cez svadbu. Ak má hráč mužského člena rodiny, ktorý hľadá ženu a ožení sa, viac žien môže pribudnúť do rodiny. To značí aj to, že viac žien môže byť najatých ako generálky.

Hráčov Total War: Rome II pobúrili ženské generálky

Ženské postavy sa stále objavujú v hre, ale je 10 až 15% šanca, že sa z nich stanú generálky pre niektoré hrateľné frakcie. Sú tam výnimky Grékov, Rimanov, Kartága a niektorých východných frakcií, ktoré majú 0% šancu. Pričom v kráľovstve Kush je to 50%. To reprezentuje kultúrne rozdiely jednotlivých národov v daných časoch.

Autori dodávajú, že tam nič nebudú meniť, ak sa niekomu ženy nepáčia, môže si ich zmodovať a odstrániť alebo nehrať. Dodávajú, že hra je historicky autentická, nie historicky presná.

Hráčov Total War: Rome II pobúrili ženské generálkyAký je prídavok Euro Truck Simulator 2: Krone Trailer Pack
predchádzajúca novinka

Dirt Rally 2.0 ohlásené, príde začiatkom roku 2019
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.