Metro Exodus bude také dlhé ako predošlé dve hry dokopy

pridal saver 9.9.2018 o 13:53
PC
PS4
Xbox One
Akčná adventúra


Autori Metra hovoria, že Metro Exodus bude mať 25 hodín, teda približne bude také dlhé ako predchádzajúce dve spolu. Náležite tomu majú problém zmestiť hru na bluray. Pôvodné hry mali po 12GB, teraz idú cez 50GB. Budú sa musieť snažiť, aby tam hru dostali.

Producent Ken Bloch k tomu dodáva, že v hre najskôr skúšali plne otvorené prostredie, ale to im nesedelo, potom ho orezali, potom ho znovu rozšírili, až nakoniec našli ten správny pomer veľkosti viacerých území a ich rozdelenia. Myslia si, že teraz by už našli správny prístup, aj keby išli do plne otvoreného prostredia, ale bol by to väčší šok pre nich a aj pre fanúšikov. Teraz však majú systém, akým ovládajú príbeh, postup a zároveň ponúkajú veľké prostredia.

Náležite tomu v hre nebudú žiadne fetch questy, doplnené nasilu, všetko sa snažili integrovať prirodzene. Je tam veľa prirodzene vložených vecí, ktoré ak budete skúmať, prostredia nájdete a to bez toho, aby vás tam niekto posielal.

Hra je naplánovaná na vydanie na 22. februára 2019 na PC, Xbox One a PS4. Na PC dostane aj raytracing, haiworks a rozšírenú Physx podporu.


Zdroj: wccftech.com

Príbeh Red Dead Redemption 2 bližšie naznačený
predchádzajúca novinka

Shadow of the Tomb raider predstavuje svoj Photo mod
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.