Príbeh Red Dead Redemption 2 bližšie naznačený

pridal saver 9.9.2018 o 15:07
PS4
Xbox One
Akčná adventúra


Red Dead Redemption 2 vychádza už v októbri a Rockstar pomaly začína s finálnou prezentačnou kampaňou. Ukázal nám už gang a postavy v hre a približuje aj základ príbehu. Hovorí:

V hre uvidíte gang vrátane Marstona na vrchole ich slávy. Presnejšie sa do hry dostanete práve v momente, keď sa všetko začína rúcať. Príbeh sa bude zameriavať na Arthura Morgana, Dutchovo najvernejšieho banditu, ktorého si adoptoval, keď bol ešte mladý. Arthur tak považuje gang za svoju rodinu, Dutch totiž dal jeho životu potrebný cieľ a gang priniesol do jeho života oporu. 

Veci sa však menia, v novom rýchlo modernizujúcom sa svete už pre život v gangu nie je miesto. Prostredníctvom Arhurových očí uvidíte udalosti, ktoré si na gangu vyberajú svoju daň popri tom, ako je nútený utekať krížom cez Ameriku. Dutchovo vedenie gangu sa začína strácať.

Autori chcú v hre ukázať čo najväčší záber z amerického života v roku 1899. V Amerike, ktorá sa začína rýchlo industrializovať, ktorá sa čoskoro objaví na svetovej scéne a spraví čo len je možné, aby sa modernizovala. Je tam veľký kontrast medzi bohatými a chudobnými, medzi slabými a silnými a medzi civilizáciou a divočinou. Všetko toto uvidíme.

Hra vyjde 26. októbra na Xbox One a PS4. Môžeme odhadovať, že budúci rok ich bude nasledovať PC verzia a následne PS5 a Xbox Two verzie v roku 2020.Týždenník - Spiderman, Battlefield a Zaklínač
predchádzajúca novinka

Metro Exodus bude také dlhé ako predošlé dve hry dokopy
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.