Gamescom 2018: One Piece - World Seeker je najambicióznejší titul v sérii

pridal matus_ace 30.8.2018 o 13:13
PC
PS4
Xbox One
Akčná adventúra


Namco sa na nás tento rok rozhodli hodiť toľko informácií, koľko sa do nás len zmestí. Takže nám naraz odprezentovali nejakých 8 hier, ktoré sme si následne mohli vyskúšať a medzi nimi nám prezradili viac tiež o titule One Piece: World Seeker. Ten vychádza zo známej anime/manga série a autori sa rozhodne netaja veľkými ambíciami. Konkrétne nám za zatvorenými dverami prezradili, že toto je ich doteraz najambicióznejší One Piece titul.

Je to akčná adventúra, ktorá nás zavedie do otvoreného sveta zloženého z niekoľkých rôznych a zároveň naozaj obrovských častí známeho sveta. Nebude chýbať Prison Island ako centrála Marine. Ak mám byť úprimný, práve stvárnenie sveta trošku zaostáva za naozaj pekným vyhotovením postáv, na druhú stranu sme tých častí sveta videli hneď niekoľko, každá má vlastnú atmosféru a sú naozaj obrovské. Autori to prezentovali tak, že na obrázku každého sveta bol Luffy pre mierku. A bol veľmi maličký.

Naozaj sa pred vami otvorí šíry svet a možnosti jeho skúmania sú obrovské rovnako ako aj vaša sloboda. Jednoducho sa niekam vyberte a choďte to tam skúmať. Možno narazíte na kryštalizované monštrá, o ktorých sa producenti tvárili tajomne a prezradili len to, že budú mať veľký význam. Nevieme však aký. V takomto veľkom svete navyše nesmie chýbať ani zbieranie zdrojov a následný crafting, o čom sme sa však zatiaľ tiež veľa nedozvedeli.

Ak poznáte One Piece (a nezáleží na tom, či z mangy, anime, alebo hier), tak asi viete, že je toto univerzum najmä o bojoch a tie samozrejme nebudú chýbať ani tu. Keďže vám však hra chce nechať veľkú slobodu, nemusíte vždy bojovať priamo. Hra ponúkne tiež stealth možnosti. Môžete sa zakrádať, nepriateľov omráčiť odzadu, či sa dokonca schovať v sude. Ak to nie je vaša šálka kávy, jednoducho do boja nasadíte ikonické pohyby a útoky, no pozor, nečakajú na vás len bežní nepriatelia, ale aj minibossovia a bossovia. Krátka ukážka pôsobila naozaj dobre, no nepotešil fakt, že Namco stále neoznámilo dátum vydania. Vieme len to, že hra vyjde ešte tento rok.Super Smash Bros. Ultimate dostane špeciálnu edíciu
predchádzajúca novinka

Asus na IFA výstave približuje svoj Zenbook Pro 14 notebook so screenpadom
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.