CD Projekt pridal do Cyberpunk videa správu pre hráčov

pridal saver 28.8.2018 o 8:16
PC
PS4
Xbox One
Akcia
RPG


CD Projekt odkázal hráčom, nech im dávajú čo najviac reakcií na gameplay ukážku Cyberpunku 2077. Budú ho vylepšovať. Hovoria:

Ospravedlňujeme sa, že ste čakali tak dlho!

Páčilo sa vám to, čo ste videli? Pretože pre nás je obrovská vec, že vám ukazujeme Cyberpunk 2077. Choďte na naše fóra, Twitter, Facebook, discord a povedzte, čo si myslíte. Je to herný svet ako ste si predstavovali? Už viete, čo sme mysleli "ponorením do sveta", keď sme hovorili o tom, že CP2077 je FPP RPG? Ako vnímate našu víziu  "cyberpunku cez deň"? Naozaj chceme vedieť.

Okrem toho si myslíme, že vám dlžíme pár slov vysvetlenia, prečo vám ukazujeme hru až po tom, ako ju na E3 a Gamescome videli profesionáli a médiá.

Zakaždým, keď sme diskutovali o myšlienke ukázať vám hru (a veľmi sme o tejto myšlienke diskutovali), skončili sme v tom že "sme si nie 100% istí". Prečo? Pretože väčšina ľudí si myslí, že keď vývojár ukazuje herné zábery zo svojej hry, znamená to, že takto hra bude vyzerať alebo sa hrať vo finálnej verzii. To nie je náš prípad. Cyberpunk 2077 je ešte v hlbokom vývoji. Máme veľa dizajnérskych nápadov, veľa mechaník sa testuje a nevieme, s čím skončíme. Tým je vydávanie videí ako to, čo ste práve videli, riskantné. Nechceme, aby hráči povedali: "Ale v tom predchádzajúcom videu zbraň strieľala inak," alebo "prečo ste zmenili rozhranie?". Zmena je vlastná vývoju hier a každý deň sa mení množstvo vecí. Naše obavy boli (a stále ešte sú), že si myslíte, že to, čo ste práve videli, je presne to, ako Cyberpunk 2077 bude vyzerať.

Čo nám dalo to dodatočnú dôveru, aby sme vám ukázali prácu v priebehu hry? Bola to dobrá spätná väzba od ľudí, ktorí sú zvyknutí vidieť hry v rôznych fázach vývoja. To, čo nám povedali (a povedali nám, že sa im naozaj páčilo to, čo videli) nám poskytlo uistenie, ktoré sme potrebovali na to, aby sme ukázali aktuálnu verziu Cyberpunk 2077 pre najnáročnejšie a najdôležitejšie publikum - vám.

Takže ... tu je to, ako Cyberpunk 2077 vyzerá dnes (alebo skôr ako vyzeral, keď sme nahrali video). Úprimne dúfame, že sa vám to páči.

Opäť vám ďakujeme za trpezlivosť a všetky myšlienky, ktoré ste s nami zdieľali.

S pozdravom,

CD PROJEKT REDPocophone F1 prichádza do Európy, ponúkne hi-end za 300 eur
predchádzajúca novinka

Gamescom 2018: Stormdivers, Battle Royale z fínskej dielne
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.