Microsoft a Nintendo reagovali na Fortnite problém na PS4

pridal saver 16.6.2018 o 9:24
PS4
Xbox One
Switch


Keďže sú teraz ako Phil Spencer, tak aj Reggie na E3, rovno dostali otázky, ako vidia aktuálny problém s Fortnite na PS4. To má ako zakázaný multiplayer s inými konzolami, tak aj blokuje konto použité na svoje konzole.

Pre GiantBomb Spencer povedal: 

"Ak ste vy kúpili pre svojho syna, alebo dieťa, Xbox a ja kúpil som pre svoje dieťa PlayStation a deti chcú ísť hrať Fortnite a zrazu, keď prídu domov, zistia, že nemôžu hrať navzájom ... nezdá sa akoby to pomáhalo zákazníkom," povedal Spencer a pokračoval: "Ak to nepomáha vývojárom a nepomôže zákazníkovi, potom to podľa mňa nevyzerá ako pomáhanie rastu hier. "

Spencer chápe rozhodnutie zo strany zárobkov: "Nejdem nikoho súdiť preto, že robia rozhodnutia pre svoj biznis, ale cieľ Microsoftu je byť relevantný a dôležitý pre každého hráča na planéte. Ak si hráči chcú kúpiť konzolu niekoho iného a hrať hry tam, super, pokým sa všetci snažíme spraviť tento priemysel čo najživší."

Polygon si odchytil Reggie Fils-Aimého z Nintenda

"Ak sa na to pozrieme férovo, dejú sa tri rôzne veci. Máte spoločnosti ako moju, ktoré podporujú crossplay hru a umožňujú cross-play. Máte vlastníka a vývojára obsahu, ktorý chce cross-play a povzbudzuje cross-play a máte iných držiteľov platforiem," povedal, "A pokiaľ ide o iných držiteľov platforiem, ja nemám dosah na ich rozhnodnutia a je to na nich, niektorí z nich podporujú crossplay a niektorí nie. "Windows 10 Gamebar dostane nové funkcie, už bude sledovať aj framerate a záťaž procesora
predchádzajúca novinka

Adventure Time: Pirates of the Enchiridion ukázal na E3 svoju hrateľnosť
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.