Pracuje Blizzard na novej Diablo hre?

pridal matus_ace 6.6.2018 o 6:48


Blizzard si väčšinu svojich tajomstiev naozaj poctivo stráži a málokedy unikajú na verejnosť. Často sa však o ich neoznámených projektoch dozvedáme z inzerátov, ktorými hľadajú nové posily do tímu. A presne to isté sa stalo aj teraz, keď nám inzerát na ich stránke prezradil, že pracujú na novej a ešte neoznámenej Diablo hre. Nevieme, či to bude pokračovanie, ďalšia expanzia, alebo port. Vieme však, že hľadajú človeka, ktorý by pracoval na dungeonoch.

Okrem tradičných požiadaviek hľadajú tiež niekoho, kto má vášeň pre tvorbu temného gotického Diablo sveta, rád by tvoril skvelé hry, rád zabíja milióny monštier a získava loot. Rým teda naznačujú, že čímkoľvek tento projekt bude, stále bude obsahovať prvky, ktorými sú Diablo hry typické. Viac informácií o pripravovanom projekte sa z inzerátu vyčítať nedá, no ďalšia Diablo hra už dlhšie visela vo vzduchu, pričom sa hovorilo aj o porte pre Switch. No kým so Starcraft a Warcraft značkami sa Blizzard teraz k novým hrám asi len tak nedostane, Diablo je dobrý kandidát aj na pokračovanie.

Z podobných inzerátov taktiež vieme, že má Blizzard rozpracovaný minimálne jeden ďalší projekt, ktorým by mala byť ešte neoznámená online FPS.World War 3 ponúkne boje 64 hráčov a aj Battle Royale režim
predchádzajúca novinka

Z Lenovo Z5 je nakoniec úplne iný mobil
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.