FIFA 19 by sa údajne mala dočkať Ligy Majstrov a Európskej ligy

pridal play3man 13.5.2018 o 9:01
PC
PS4
Xbox One


FIFA 19 na svoje oficiálne odhalenie ešte len čaká. Pravdepodobne sa ho dočkáme už čoskoro, nakoľko sa blíži čas veľkých oznámení na E3. Čo nám teda ponúkne nový ročník futbalovej série od EA nie je zatiaľ známe, no holandský komentátor televízie Fox Sports odhalil v živom vysielaní niečo, čo si pravdepodobne EA nechávalo na väčšie oznámenie. 

Evert ten Napel sa v holandskej televízii totiž k novému ročníku FIFA vyjadril niekoľkými slovami, ktorými informoval o jeho prítomnosti v lokálnom štúdiu, kde spolu s ďalším komentátorom strávili pár dní nahrávaním aktualizovaných súpisiek. K tomu však dodal, že aktuálny ročník bude ešte lepší, keďže bude obohatený o Ligu Majstrov a Európsku ligu. Jeden z čitateľov servera Eurogamer informoval, že po týchto slovách zostali niektorí prekvapení, no rozhovor pokračoval ďalej ako keby sa nič nestalo.

Treba zároveň pripomenúť, že Konami práve tento rok končí desaťročná zmluva s UEFA, čím sa pochopiteľne otvárajú možnosti EA pre realizovanie dohody práve pre ich FIFA sériu.Nový dokument mapuje tvorbu RPG Battle Chasers: Nightwar
predchádzajúca novinka

Monster Hunter film sa začne natáčať v septembri
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.